سراجی:  فوتسالیست ها به زودی واکسن می زنند

تهران- ایرنا- رییس کمیته فوتسال گفت: اقدامات لازم برای تزریق واکسن کرونا به تیم ملی فوتسال انجام شده و به زودی این اتفاق رخ می دهد.

 به گزارش ایرنا، «مهرداد سراجی» روز شنبه در حاشیه تمرین تیم ملی فوتسال اظهار داشت: تیم ملی هم اکنون نیاز به آرامش و تمرکز دارد تا بتوانند در تمرینات به شرایط ایده‌آل برسند. متاسفانه تیم ملی نتوانسته دیدارهای تدارکاتی خوبی داشته باشد و این موضوع مربوط به شیوع کرونا میشود. البته ما به گذشته نگاه نمی‌کنیم و نگاهمان به آینده است.

وی ادامه داد: باید از فوتسال حمایت کنیم تا اردوها به بهترین شکل و در زمان خود برگزار شود. اگر اردوها منظم برگزار شود تیم ملی فوتسال بهترین نتیجه را در جام‌جهانی خواهد گرفت.

 وی در خصوص برگزاری تورنومنت های دوستانه بیان داشت: تاکنون مسابقات دوستانه با ژاپن قطعی شده است. عمان و ارمنستان نیز در حال حاضر آمادگی خود را برای حضور در تورنمنت شیراز اعلام کردند. ۲ یا سه تورنمنت دیگر نیز در حال بررسی است. امروز نامه‌ای از تایلند دریافت کردیم و باید آن را بررسی کنیم. 

سراجی اضافه کرد: جا دارد یک بار دیگر از اهالی فوتسال تشکر کنم که مرا پذیرفتند. پیغامهای خوبی از آنها دریافت کردم و جلساتی با آنها داشتم که باید ادامه پیدا کند را تا فوتسال را به جایگاه اصلی خود برسانیم. تلاش می‌کنیم تا با کمک اقدام های علمی و سند توسعه فوتسال که در دست تدوین است و به زودی رونمایی خواهد شد، فوتسال را بالا ببریم.

 او در خصوص تزریق واکسن کرونا به تیم ملی فوتسال گفت: مسابقات بحرین برای تیم ملی فوتبال در پیش بود و آنها باید زودتر این کار را می کردند. مکاتبات انجام شده و تا قبل از جام جهانی فوتسال واکسن زده خواهد شد. در این خصوص جلسه‌ای با وزارت ورزش داشتم و از آنها قول مساعد گرفتم که این اتفاق در موعد مقرر رخ دهد.

 رییس کمیته فوتسال در مورد به فروش رساندن ساختمان کمیته فوتسال اظهار داشت: سوال من این است که چرا یک موضوع غیر اصلی به یک موضوع اصلی تبدیل می‌شود؟ آیا کمیته فوتسال مسوول فروش این ساختمان است؟ خیر. مسوولیت‌های کمیته فوتسال مشخص است مانند استعداد یابی و یا رسیدگی به تیم ملی و چیزهای دیگر. کاری که ما می‌خواهیم انجام دهیم این است که ساختمان تشکیلاتی فوتسال به مرکز ملی فوتسال انتقال پیدا کند تا تمام اقدامات اداری در آنجا انجام شود. تصمیماتی نیز در خصوص ساختمان مرکزی فدراسیون فوتبال دیگر ساختمان‌های پراکنده این فدراسیون گرفته خواهد شد.

سراجی تصریح کرد: جا دارد از شهاب الدین عزیزی خادم تشکر کنم که به پرداخت پاداش های تیم ملی فوتسال توجه ویژه داشت و این اقدام را عملی کرد. حتی پاداش مربوط به رده های پایه نیز پرداخت شد که جای تشکر دارد. باید از رسانه ها پرسید که چرا این اقدامات مورد توجه قرار نمی گیرد. وظیفه ما این است که مسایل حاشیه ای را از تیم ملی دور کنیم و انشالله با دعای خیر مردم نتایج خوبی در جام جهانی به دست آید.

او درباره حواشی اردوی کیش گفت: قبل از اینکه به این موضوع بپردازم باید اعلام کنم که اردوی برای تیم ملی فوتسال در کیش تدارک دیده شده است و مرحله دوم اردوها در آنجا برگزار خواهد شد. در مورد اردوی تیم ملی فوتبال نیز حضور طرفداران در فرودگاه از سر شوق آن ها به تیم ملی است و برخی حواشی نیز باید از نزدیک بررسی شود. کیش نزدیکترین آب و هوا را بحرین دارد و تیم ملی باید با این آب و هوا وقف پیدا کند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha