۸ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۲۰:۱۴
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 84348146
۰ نفر

برچسب‌ها

ناظم الشریعه: فوتسال از فوتبال پرافتخارتر است

تهران-ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: واقعیت این است که فوتبال به فوتسال ارجحیت داشته و طرفداران زیادی دارد اما باید قبول کنیم فوتسال از فوتبال پرافتخارتر است و افتخارات بیشتری به دست آورده است.

به گزارش ایرنا، «محمد ناظم الشریعه» در حاشیه تمرین تیم ملی اظهار داشت: چند بار طراحی تمرین کردیم اما متاسفانه تغییرات کلی برای تیم ملی فوتسال به وجود آمد اما در حال حاضر خود را برای حضور در تورنمنت شیراز و بازی دوستانه با ژاپن آماده می‌کنیم.

وی افزود: باید با واقعیت زندگی کنیم، باید ببینیم چه اتفاقاتی برای فوتسال در سال‌های اخیر رخ داده است. تا سال ۲۰۱۸ سیر صعودی فوتسال خیلی خوب بود، در سال ۲۰۱۶ در جهان سوم شدیم، در سال ۲۰۱۸ با اختلاف خوب همه تیم‌ها را شکست دادیم و همه این اتفاقات براساس برنامه رخ داد.

سرمربی تیم ملی فوتسال خاطرنشان کرد: از سال ۲۰۱۸ کار خاصی برای فوتسال انجام ندادیم، وضعیت فدراسیون خوب نبود، بازی‌ دوستانه خوبی نداشتیم، کرونا وجود داشت. همه تلاش خود را می‌کنیم برای فوتسال ایران افتخارآفرینی کرده و نتایج خوبی در مسابقات جهانی کسب کنیم.

وی درباره اینکه بازیکنان تیم ملی فوتبال واکسن کرونا زدند اما این اتفاق برای فوتسال رخ نداد، اعلام کرد: واقعیت این است که فوتبال به فوتسال ارجحیت دارد و طرفداران زیادی دارد اما باید قبول کنیم فوتسال از فوتبال پرافتخارتر است و افتخارات بیشتری را به دست آورده است. در این‌باره صحبت‌های لازم را انجام داده‌ایم و امیدواریم بازیکنان فوتسال ایران نیز واکسن بزنند. اگر یک بازیکن به ویروس کرونا مبتلا شود، ممکن است او را از دست می‌دهیم.

ناظم الشریعه تاکید کرد: اگر می‌خواهیم در آینده پشیمان نشویم باید از تیم ملی فوتسال حمایت و امکانات و بستر لازم را برای این تیم فراهم کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال در پایان گفت: جام‌جهانی جایی است که نباید به دنبال تجربه‌اندوزی بود و همه جهان نگاه دیگری به ما دارد؛ این تیم پتانسیل زیادی دارد به شرطی که به آن توجه شود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha