امضای موافقت‌نامه برای تقویت نقش دختران دانش‌آموز در ایجاد فضای بانشاط
عکس تزئینی است

تهران-ایرنا- موافقت‌نامه همکاری بین معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با آموزش و پرورش به منظور تقویت نقش دختران در ایجاد فضای "بانشاط"، "هویت یابی" و "شکوفایی استعداد" امضا شد.

زهرا پناهی روا مشاور امور زنان وزیر آمورش و پرورش، در این آئین که صبح امروز شنبه، به انجام رسید اظهار کرد: برگزاری جشنواره فرهنگی، هنری عکس و فیلم دختران امروز با عنوان دختران خانواده و گذر از کرونا با هدف تقویت نقش دختران در ایجاد فضای با نشاط، هویت یابی و شکوفایی استعداد، از جمله موارد همکاری بین دو نهاد است.

وی افزود: جذب دختران بازمانده از تحصیل در پنج استان، ارتقای مهارت های گفت وگو و ارتباط  مؤثر با همسالان، خانواده و مدرسه و آموزش مهارت های کودک یاری به دانش آموزان از جمله همکاری های مشترک بین دو دستگاه است.

پناهی روا، تصریح کرد: بهبود وضعیت آموزشی- بهداشتی دانش آموزان مناطق محروم ، حمایت از دانش آموزان محروم در خصوص آموزش در دوره کرونا، آموزش سواد زندگی با رویکرد طراحی مسیر خوب زیستن در زندگی مشترک بر مبنای زندگی اسلامی - ایرانی و توان افزایی و ارتقای جایگاه زنان فرهنگی، از عناوین فعالیت های مشترک امور بانوان وزارت آموزش و پرورش با همکاری معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری است.

به گزارش وزارت آموزش و پرورش ، این نشست با حضور محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش و معصومه ابتکار معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری در محل این معاونت  برگزار شد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha