تکلیف ریاست پنج هیات ورزشی قزوین به زودی مشخص می‌شود

قزوین – ایرنا – معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: تکلیف ریاست پنج هیات ورزشی استان به زودی با برگزاری مجمع و رای گیری از اعضا مشخص می‌شود.

افسانه حسن نایبی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هیات ورزشی کشتی، بدمینتون، گلف، نجات غریق و جانبازان و معلولان پنج هیات ورزشی استان هستند که به زودی مجمع انتخاباتی آنها با رعایت دستورالعمل های بهداشتی مقابله با کرونا برگزار خواهد شد.

معاون اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: ما در دوران اوج گیری کرونا تمامی تلاش خود را در راستای پیشگیری از شیوع این ویروس به کار گرفتیم و حتی برگزاری بسیاری از مجامع انتخاباتی هیات های ورزشی استان به زمانی دیگر که وضعیت کرونایی استان بهتر شده باشد موکول شد.

حسن نایبی با تاکید بر رعایت تمامی دستورالعمل ها و ضوابط اجرایی در هیات های ورزشی استان، ادامه داد: تمامی مدیران و هیات های ورزشی استان بر اساس قانون و با تاکید وزرات ورزش ملزم به برگزاری مجامع سالانه و ارائه گزارش عملکرد هستند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شیوع کرونا و آسیب های وارد شده به باشگاه های ورزشی استان، گفت: از زمان شیوع کرونا با پیگیری اداره کل ورزش استان هشت میلیارد تومان تسهیلات به باشگاه های ورزشی واجد شرایط استان پرداخت شده است و در صدد هستیم با فراهم نمودن شرایط، دیگر باشگاه ها نیز از این وام بهره مند شوند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha