۸ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۲۴
کد خبرنگار: 980
کد خبر: 84347524
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۵ قبضه سلاح غیرمجاز در نقده کشف شد

ارومیه- ایرنا- فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: ۱۵ قبضه سلاح غیر مجاز در نقده کشف و پنج متهم نیز در این رابطه دستگیر شدند.

سردار سرتیپ دوم مسعود خرم نیا روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در ادامه اجرای طرح های ارتقای امنیت اجتماعی، ماموران پلیس اطلاعات این شهرستان از وجود شبکه قاچاق سلاح در نقده اطلاع یافته و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی اضافه کرد: ماموران اطلاعات انتظامی با تلاش شبانه روزی محل فعالیت و تردد این شبکه را شناسایی و مراقبت های نامحسوس در خصوص فعالیت های این افراد را آغاز کردند که مشخص شد، این افراد سلاح و مهمات غیر مجاز را از شهرستان های مرزی به این شهرستان قاچاق می کنند.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: ماموران این شهرستان موضوع را با مراجع قضایی هماهنگ کرده و تیمی از ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی به محورهای مواصلاتی این شهرستان اعزام شدند.

سردار خرم نیا افزود: ماموران در سه عملیات جداگانه موفق شدند ۱۵ قبضه سلاح غیر مجاز و ۱۲ عدد فشنگ جنگی را از اعضای این شبکه کشف و ضبط کنند.

وی اضافه کرد: در این رابطه پنج نفر از اعضای اصلی شبکه دستگیر و  پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شدند.

به گزارش ایرنا به نقل از فرمانده انتظامی آذربایجان غربی مقابله با سرقت، مقابله با کالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاری‌ها و بد اخلاقی‌های اجتماعی و کاهش تصادف‌ها از اولویت‌های پنج گانه انتظامی این استان در سال جاری است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha