قوانین تامین زمین و مسکن نیازمندی بازنگری و اصلاح است

قزوین – ایرنا – معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: در قوانین تامین زمین و مسکن باید بازنگری صورت گیرد تا دغدغه اصلی جوانان که تامین مسکن مناسب است رفع شود.

به گزارش ایرنا، عیسی قبادی روز شنبه در آئین افتتاح صندوق الکترونیکی انتقادات و پیشنهادهای بانک مسکن استان قزوین، افزود: یکی از دغدغه های جدی مردم تامین مسکن است که بانک مسکن ماموریت ویژه ای در این زمینه دارد و تاکنون موفق عمل کرده است.

وی افزود: البته سایر بانک ها نیز در این زمینه رسالت هایی دارند اما توجه ویژه بانک مسکن به مسکن مردم، اقدامات آن را متمایز کرده است.

قبادی خاطر نشان ساخت:بانک مسکن با توجه به عملکرد و جایگاه خود در این زمینه باید با ارائه تسهیلات ویژه و مناسب کمک حال جوانان باشد و یکی از دغدغه ها و نگرانی های آنها را در این زمینه رفع نماید.

معاون استاندار با اشاره به بهره برداری از صندوق الکترونیکی انتقادات و پیشنهادها در این بانک، افزود: با توجه به شرایط اقتصادی کنونی و دغدغه های موجود در جامعه، افتتاح این صندوق می تواند در راستای تقویت و کارآمد کردن بانک تاثیر گذار باشد.

قبادی خاطر نشان ساخت: این طرح از اقدامات بسیار خوب در جهت ارتباط مستقیم با مردم و به ویژه جوانان بوده و قابل تقدیر است و می تواند منشا اثر در حل بسیاری از دغدغه ها و نگرانی های مردم باشد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha