سرپرست شهرداری بندرعباس: گل نابهنگام حریف ما را از سه امتیاز محروم کرد

بندرعباس- ایرنا- سرپرست تیم شهرداری بندرعباس پس از توقف تیمش برابر نفت وگاز گچساران گفت: جدای از بحث میزبانی و میهمانی، هر ۲ تیم برای پیروزی و کسب سه امتیاز بازی کردند اما تیم ما در واپسین لحظه‌های این دیدار گل تساوی را دریافت کرد.

مهدی فلامرزی روز شنبه در گفت وگوبا خبرنگاران افزود: در هر ۲ نیمه از لحاظ مالکیت توپ و ایجاد موقعیت گلزنی تیم برتر میدان بودیم و حتی در نیمه نخست چندین موقعیت گلزنی که نصیب‌مان شد که اگر باهوش تر عمل می‌کردیم   می‌توانستیم پیرور به رختکن برویم و کارمان راحت تر بود.
فلامرزی درباره چگونگی زدن گل به حریف در نیمه دوم اظهارداشت: مدافعان حریف سرعت خوبی نداشتند و قابل ضربه زدن بودند که با آمدن «جهانبخش خبر» به بازی و بافشار بیشتر به هر ۲ قسمت خط دفاعی تیم حریف سرانجام به گل رسیدیم اما روی اشتباه خط دفاعی و در وقت‌های تلف شده گل دریافت کردیم که جبرانش خیلی سخت بود.
سرپرست تیم شهرداری بندرعباس ابراز امیدواری کرد: در بازی آینده با تلاش بیشتر بتوانیم نتیجه دلخواه را به دست آوریم تا وضعیت مان در جدول بهبود بخشیم.
در چارجوب مسابقه‌های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور و از هفته بیستم شهرداری بندرعباس در میزبانی با تیم نفت و گاز گچساران به تساوی یک بر یک دست یافت.
شهرداری بندرعباس با این تساوی  ۲۳ امتیازی شد و در جایگاه نهم جدول رده‌بندی گروه اول ایستاد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha