سرمربی تیم قشقایی: از اعتبار فوتبال فارس دفاع کردیم

شیراز -ایرنا- سرمربی تیم فوتبال قشقایی شیراز با بیان اینکه مظلومیت این تیم مقابل تیم استقلال خوزستان به اثبات رسید،اعلام کرد: با شکست دادن این تیم از اعتبارفوتبال فارس دفاع کردیم.

به گزارش خبرنگارایرنا، داریوش هرمزی شامگاه جمعه پس از برتری تیمش در کنفرانس خبری افزود: این بازی تقابل تیم پنجم با پانزدهم جدول بود و شاید خوشبین ترین افراد هم در خارج از استان فارس فکر نمی کردند برابر تیم استقلال اهواز نتیجه لازم را بگیریم.

وی اضافه کرد: اما آنچه اتفاق افتاد شور و حال و جانفشانی تیم قشقایی بود که با شکست تیم های مس کرمان و استقلال اهواز رقم خورد زیرا در این بازی مهدی لیموچی ۱۶ ساله که اهل شهرستان کازرون است گلزنی کرد تا بیشتر استعدادهای این استان نمود پیدا کند.

هرمزی با اشاره به اینکه ما برای آرمان های تیم قشقایی در این بازی نجنگیدیم بیان داشت: ما مقابل استقلال اهواز برای فوتبال فارس و تیم فجر شهید سپاسی بازی کردیم تا آنها از این نتیجه سود ببرند.  

می دانستیم بازی سختی داریم 

سرمربی تیم فوتبال قشقایی ادامه داد: در این بازی چند بازیکن مصدوم و محروم داشتیم و پیش بینی کرده بودیم که بازی سختی داریم و با تمام قوا در مقابل حریف که از حمایت مسئولان استان متبوع سود می برد ایستادگی کردیم تا مظلومیت ما به اثبات برسد.

وی بیان کرد: ۲۶ بازی برگزار کردیم اما هنوز یکی از مسئولان استان و نمایندگان شیراز در مجلس وارد باشگاه ما نشدند و این امر یک فاجعه است حتما برای مسئولان مهم نیست، اگر بود که باید در این بازی حضور پیدا می کردند.

هرمزی افزود: پنج روزدیگر باید در ارومیه به مصاف تیم نود این شهر برویم و باید ۱۵۰۰ کیلومتر راه را  با اتوبوس طی کنیم و این درد دل را کردم تا به گوش تمام دلسوزان ورزش استان برسد اما بعید می دانم دلسوزی وجود داشته باشد.

وی گفت: درمسابقات لیگ نیز تیم های قوی همچون مس کرمان، استقلال اهواز، استقلال ملاثانی، بادران تهران راشکست دادیم آیا این بُردها شانسی به دست آمده است ؟ اگر در سایر بازی ها نتیجه نگرفتیم مقصر مسوولان استان هستند.

سرمربی تیم قشقایی درپاسخ به این پرسش که چرا سه مربی این تیم را داور  از روی نیمکت اخراج کرد گفت: داور در این دیدار با دادن کارت قرمز و زرد تیم ما را قلع و قمع کرد ضمن اینکه داور با تیم ما نامهربان بود اما با تیم حریف مهربان بود با این حال داوران افراد با شرفی هستند.

سرمربی تیم استقلال اهواز برای مصاحبه حاضر نشد

رضا باقری نیا سرمربی تیم استقلال اهواز پس از بازی حاضر به مصاحبه با خبرنگارانی که در سالن کنفرانس مطبوعاتی منتظر بودند، نشد.

تیم فوتبال قشقایی شیراز شامگاه جمعه در هفته بیست و ششم رقابت های فوتبال دسته یک در ورزشگاه پارس شیراز با نتیجه یک بر صفر تیم استقلال اهواز را شکست داد.

در پایان هفته بیست و ششم تیم بادران تهران با ۴۴ امتیاز در صدر قرار دارد ، تیم های هوادار تهران و مس کرمان با ۴۳ امتیاز به ترتیب دوم و سوم هستند.

همچنین تیم خیبر خرم آباد، استقلال خوزستان، فجر سپاسی، خوشه طلایی ساوه به ترتیب با ۴۰ امتیاز در رده چهارم تا هفتم قرار دارند، شاهین شهرداری بوشهر و پارس جم جنوبی هم ۳۹ امتیازی هستند و هنوز شانس برای مدعی شدن با توجه به هشت دیدار باقی مانده، دارند و حتی ملوان ۳۶ امتیازی هم امیدوار است به بالای جدول صعود کند.

بدین ترتیب ۱۰ تیم شانس صعود به لیگ برتر دارند و باید منتظر ماند و دید در پایان  لیگ دسته یک از میان آنها، دو تیم اول و دوم جدول جواز صعود به لیگ برتر دریافت می کنند.

 در رقابت های فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۴ بازی تیم های اول و دوم جدول جواز صعود به لیگ برتر دوره بیست یکم کسب خواهند کرد و ۲ تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می شوند.

تیم نود ارومیه با ۲۳ امتیاز و گل ریحان البرز هم با ۱۸ امتیاز در خطر سقوط قرار دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha