سفر مسوولان کشوری به خراسان رضوی در هفته‌ای که گذشت 

مشهد- ایرنا- خراسان رضوی در هفته‌ای‌ که گذشت میزبان چند تن از مسوولان کشوری در شهرستان‌های قوچان و سبزوار بود و همچنین در این مدت نشست‌های انتخاباتی با حضور اساتید کشوری و به صورت وبیناری به میزبانی مشهد برگزار شد.

در آخرین روز از هفته گذشته "علیرضا تابش" رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به همراه رییس و اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به خراسان رضوی سفر کردند و  چندین طرح مسکن روستایی با حضور آنان در شهرستان قوچان به بهره‌برداری رسید.
افتتاح  ۲۳۶ هزارمین جلد سند مسکن روستایی خراسان رضوی به صورت نمادین در روستای «دیزاوند» قوچان،  بهره‌برداری از بیست هزارمین طرح هادی روستایی و ۶ هزارمین واحد مسکن محرومان خراسان رضوی، افتتاح طرح هادی در روستاهای "دیزاوند و کتلر" این شهرستان از جمله طرحهایی بود که روز جمعه با حضور رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به بهره برداری رسید.  
 معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز هفته گذشته به شهرستان سبزوار سفر کرد و نشستی با مسوولان دانشگاه حکیم سبزواری داشت.

دکتر محمدتقی نظرپور در این نشست در سخنانی گفت: رویکرد آموزش عالی در سال‌های اخیر ارتقای کیفی آموزش و حرکت به سمت دانشگاه‌های کارآفرین بوده است و یکی از اقدامات آموزش عالی فراهم آوردن بسترهای لازم برای حرکت دانشگاه‌های نسل اول و دوم به سوی نسل سوم و چهارم و کارآفرین است.
در هفته ای که گذشت،  مشهد میزبان چند همایش کشوری با موضوع انتخابات و مطالبات مردمی بود که از آن جمله وبینار معیشت مطالبه قانونی مردم از دولت آینده بود که با حضور "حسین راغفر" اقتصاددان برگزار شد.

دکتر "سعدالله زارعی"،  کارشناس مسائل سیاسی کشور نیز در همایش بصیرتی بسیجیان ادارات کل شهر مشهد به مناسبت بزرگداشت سوم خرداد حضور یافت.

وی در سخنانی در این همایش گفت: دولت بعدی باید تکلیف خود را با سیاست خارجی روشن کند و بتواند از ظرفیت روابط خود با کشورهای همسایه و خط مقاومت، برای رونق اقتصای خود استفاده کند تا آمریکا متوجه شود که تحریم فایده ندارد، زیرا دشمن کار بی‌فایده انجام نمی‌دهد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha