۷ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۲۸
کد خبرنگار: 2087
کد خبر: 84346683
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

امام جمعه شاهرود: انتخابات به شخص و یا گروه خاصی مربوط نیست

شاهرود - ایرنا - امام جمعه شاهرود گفت : برگزاری انتخابات و شرکت در آن ها به فرد یا گروه خاصی بستگی ندارد ، بلکه به همه ایرانیان و آنهایی که دل در گرو استقلال کشور دارند، مربوط است.

به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام عباس امینی در خطبه های نماز جمعه این هفته شاهرود که در مصلای بزرگ این شهر و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی کرونا برگزار شد، افزود :  دشمنان در طول چهار دهه گذشته تبلیغات زیادی برای ایجاد گسست در میان مردم و نظام انجام داده و همچنان ادامه می دهند ، اما مردم بصیر ایران با بی توجهی به  این تبلیغات همچنان از پیروان رهبر معظم انقلاب بوده و از نظام اسلامی حمایت می کنند. 

  وی افزود : شرکت در انتخابات موجب تعیین سرنوشت  مردم می‌شود ، اگر کسی در انتخابات شرکت نکند به این معنا نیست که سرنوشت بهتری خواهد داشت. 

 امام جمعه شاهرود گفت : آنهایی هم که درانتخابات شرکت می کنند باید دقت نمایند به چه کسی رای می دهند ، باید به کسی رای داده شود که با کفایت ، مدیر ، مدبر بوده و ضدیت با فساد داشته باشد. 

  وی ادامه داد : عدالت‌خواهی ، مردمی بودن ، تحول‌خواهی ، و اعتماد به جوانان از دیگر ویژگی های یک نامزد شایسته است .

  به گفته وی ، مسوولان وظیفه دارند بستر مناسبی برای شرکت گسترده مردم در انتخابات فراهم کنند، هر چند که مسوولان اجرایی و نظارتی از ماه ها قبل اقداماتی انجام داده اند. 

خطیب جمعه شاهرود صرفه جویی در مصرف انرژی را یادآور شد و گفت : با توجه به این که تابستان در پیش است ، بر همه واجب است در مصرف آب و برق صرفه جویی کنند. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha