عزیزی خادم: توجه به فوتبال پایه از اولویت‌های فدراسیون است

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون فوتبال گفت: توجه به فوتبال پایه از اولویت‌های این فدراسیون است.

به گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، شهاب الدین عزیزی خادم، در تماس تلفنی با همتای بلژیکی خود از همکاری مشترک دو فدراسیون در آینده نزدیک خبر داد و گفت: با توجه به حضور مهدی بیات به عنوان یک ایرانی در راس فوتبال بلژیک این را یک افتخار ملی برای فوتبال ایران می دانیم و خواستار همکاری مشترک دو فدراسیون شده ایم.
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: نسل طلایی فوتبال بلژیک همه را شگفت زده کرد و بدون شک این امر از سرمایه گذاری دقیق در فوتبال پایه این کشور نشات گرفته است. ما نیز در پی آن هستیم که این اتفاق در کشورمان رقم بخورد. توجه به فوتبال پایه از اولویت های اصلی ماست.
مهدی بیات، رئیس فدراسیون فوتبال بلژیک نیز ضمن تبریک انتخاب عزیزی خادم به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال ایران از اعلام آمادگی جهت همکاری با فدراسیون کشورمان خبر داد و تاکید کرد بلژیک با جمعیت ۱۱ میلیونی در حوزه آموزش و فوتبال پایه به کشورهای پرجمعیتی مانند چین خدمات ارائه می دهد و این آمادگی وجود دارد تا این خدمات را به فوتبال ایران نیز ارائه شود.
وی در ادامه از اعلام آمادگی بازی دوستانه اظهارداشت: ما آمادگی بازی دوستانه را در هر دو کشور داریم.
همچنین طی این گفتگو در خصوص مبادله دانش فوتبال در رده های ملی و باشگاهی نیز صحبت شد.
براساس این گزارش، از بحث های مورد اشاره در این گفتگو مدیریت فنی برای تیم های ملی بود و عزیزی خادم از بلژیک به عنوان یکی از طراحان نوین توسعه فوتبال یاد کرد و مقرر شد با فروکش کردن پاندومی کووید ۱۹ روسای فدراسیون فوتبال ایران و بلژیک جهت امضای تفاهم نامه، نشست مشترکی را به شکل حضوری برگزار کنند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha