دشمن با سیاه‌نمایی در پی کاهش مشارکت انتخاباتی است

سبزوار- ایرنا- فرماندار شهرستان خوشاب گفت: بزرگ‌نمایی مشکلات و سیاه‌نمایی وضع موجود، توطئه دشمن برای کاهش مشارکت مردم در عرصه انتخابات است اما مردم با حضوری پرشور، بار دیگر حمایت خود از انقلاب و نظام را نشان خواهند داد.

امان الله خدمتگزار روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در شرایطی که توجه دشمنان و ملت‌های دیگر جهان به انتخابات ایران است، مردم ایران با حضور پرشور از آزمون مهم انتخابات با سربلندی بیرون می‌آیند.

وی تصریح کرد: قطار توسعه و پیشرفت نظام جمهوری اسلامی با وجود همه توطئه دشمنان و جنگ اقتصادی، متوقف نشده و تداوم این مسیر پیشرفت با رقم خوردن یک انتخابات حداکثری، شتابی بیشتر خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: مشارکت گسترده مردم در عرصه انتخابات همچون دوره‌های پیشین، علاوه بر ضمانت اقتدار انقلاب، سبب ناامیدی دشمنان و خوشحالی دوستان انقلاب اسلامی می شود.

فرماندار خوشاب با اشاره به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری گفت: از جریان‌ها و جناح‌های مختلف سیاسی در این انتخابات حضور دارند و مردم می توانند با بصیرت و آگاهی لازم نسبت به انتخاب فرد اصلح  اقدام نمایند.

خدمتگزار افزود: تمامی تدابیر لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور، سالم و امن در سطح شهرها، بخش‌ها و روستاهای شهرستان خوشاب اندیشیده شده است.

شهرستان ۳۸ هزار نفری خوشاب به مرکزیت سلطان آباد، در ۱۷۵ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha