تولید آهن اسفنجی فولاد هرمزگان به یک میلیون و ۷۲۰ هزار تن می‌رسد

بندرعباس- ایرنا- مدیر عامل شرکت فولاد هرمزگان گفت: در واحد احیا مستقیم درصدد با افزایش تولید و کاهش توقف، تولید آهن اسفنجی این شرکت در سالجاری به یک میلیون و ۷۲۰ هزار تن می رسانیم که این میزان ۷۰ هزار تن بالاتر از ظرفیت اسمی این واحد می‌باشد.

عطاء معروخانی روز پنجشنبه در بازدید از واحد احیا مستقیم شرکت فولاد هرمزگان با قدردانی از تلاش کارکنان فولاد هرمزگان و بویژه معاونت بهره برداری و واحد احیا مستقیم در کسب ۲ رکورد تولید پیاپی فروردین و اردیبهشت امسال اظهار امیدواری کرد: این رکوردها همچنان تداوم داشته باشد.
«شرکت فولاد هرمزگان در سال ۹۸ در بخش احیاء مستقیم به رکورد تولید یک میلیون و ۵۲۴ هزار تن تولید آهن اسفنجی دست یافت و در سال ۹۹ نیز با وجود توقف سالیانه برنامه ریزی شده تولید در واحد احیاءمستقیم که  ۲۲ روز به طول انجامید، ، از ظرفیت اسمی خود که یک میلیون و ۶۵۰ هزار تن است ، عبور کرد که نشان دهنده افزایش هشت درصدی تولید در این واحد است.»
وی در دیدار با کارکنان شرکت فولاد هرمزگان بیان داشت: بوسه بر بازوان توانمند شما می‌زنم و امیدوارم با برنامه ریزی‌های صورت گرفته، هر روز شاهد شکوفایی و رشد فولاد هرمزگان باشیم و ما به عنوان نگینی در سطح کشور بدرخشیم.
 مدیرعامل فولاد هرمزگان با تاکید بر توسعه این شرکت در کنار بهبود معیشت کارکنان گفت: از ابتدای حضورم بر پیشرفت، توسعه و شکوفایی این مجموعه تاکید کرده‌ام و بر این باورم که با داشتن نیروی انسانی جوان و متخصص و مدیران جوان و با تجربه، برنامه‌هایی که در دست اجرا داریم روز به روز شاهد رشد و شکوفایی مجموعه خواهیم بود.
وی در تشریح بهبود معیشت کارکنان و پیمانکاران فولاد هرمزگان گفت: پاداش های نقدی و غیرنقدی برای پیمانکاران با کارکنان رسمی به یک سطح خواهد رسید و از همه در یک سطح تقدیر خواهیم کرد.
معروفخانی این پاداش ها را در زمینه تولید، رکورد و هدایای مناسبتی عنوان کرد و گفت: معتقدم همکاران  سخت کوش پیمانکار همانگونه که در کنار عزیزان رسمی درحال تلاش و تولید هستند باید از پاداش های یکسانی نیز برخوردار باشند و در روزهای آینده خبرهای خوبی برای این قشر در حوزه بیمه و سلامت خواهیم داشت. 
این مسوول گفت: امید است که در آینده نزدیک شاهد رشد و شکوفایی فولاد هرمزگان در کشور باشیم و این شرکت فولادی همچون نگینی درخشان  در منطقه بدرخشد.‎ 
 در پی کسب رکورد تولید آهن اسفنجی در واحد احیا مستقیم، بازدید هفتگی مدیرعامل فولاد هرمزگان از این واحد انجام پذیرفت.
  


 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha