رسانه‌ها با رعایت اصل بی طرفی خدمات نظام را منعکس کنند

قصرشیرین - ایرنا - امام جمعه سرپل ذهاب گفت: رسانه‌ها باید با صداقت و رعایت اصل بی طرفی در صحنه حضور داشته و خدمات نظام را به مردم منعکس کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب روز پنجشنبه در دیدار با اصحاب رسانه و فعالان اجتماعی، افزود: رسانه‌ها وظیفه سنگینی در انعکاس اخبار بر عهده دارند و باید در کنار کمبودها و نقایص خدمات و دستاوردهای نظام اسلامی را به به جامعه بیان کنند.

وی اظهار داشت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی هیچکس مصونیت ندارد و همه مسوولان در خصوص عملکردشان باید پاسخگو باشند تا برای مردم، مسایل روز کشور روشنگری شود.

امام جمعه سرپل‌ذهاب تاکید کرد: مصلحت کشور و سیاست‌های کلی نظام در هر شرایطی باید مورد توجه قرار گیرند از این رو رسانه‌ها در کنار انتقاد منصفانه از مشکلات و کمبودها، خدمات را هم صادقانه منعکس کنند.

حجت الاسلام فاطمی نسب یادآور شد: خبرنگاران و اصحاب رسانه وظیفه دارند در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، مردم را به شرکت پرشور و مشارکت حداکثری در این رویداد بزرگ سیاسی دعوت و به امید آفرینی و نشاط در جامعه کمک کنند.

او اضافه کرد: همه کسانی که شرایط حضور در انتخابات دارند باید با عمل به وظیفه شرعی، اخلاقی و قانونی خود به صورت فعالانه در این انتخابات مشارکت کنند تا از این طریق نقشه و توطئه دشمنان را ناکام بگذارند.

حجت الاسلام فاطمی نسب گفت: انتخابات ریاست جمهوری از مهمترین انتخابات کشور است که رییس دستگاه اجرایی به وسیله آرای مستقیم مردم انتخاب می‌شود لذا همه وظیفه دارند با شور و نشاط در این عرصه حماسه آفرینی کنند چون چشم دنیا به حضور و مشارکت مردم کشورمان در این عرصه است.  

در ادامه جمعی از فعالان اجتماعی و اصحاب رسانه شهرستان به بیان دغدغه‌های جامعه پرداختند.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد.

به گزارش ایرنا، انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا خردادماه سال ۱۴۰۰ همزمان برگزار می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha