فرماندار: ۷۱ شعبه برای اخذ آرای مردم پاوه پیش‌بینی شده است

کرمانشاه - ایرنا- فرماندار شهرستان پاوه گفت: برای اخد آرای مردم این شهرستان در سیزدهیمن دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، ۷۱ شعبه اخذ رای پیش‌بینی شده است.

به گزارش ایرنا؛ «پرویز ایده‌پور» روز پنجشنبه در نشست مشترک با اعضای هیات‌های اجرایی و نظارت بر انتخابات شهرستان پاوه، افزود: در شهر پاوه ۱۸ شعبه ثابت و یک شعبه سیار روستایی و در بخش مرکزی نیز ۱۳ شعبه ثابت روستایی و ۶ شعبه سیار روستایی در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: برای برگزاری انتخابات در بخش نوسود ۱۵ شعبه اخذ رای پیش بینی شده که ۶ شعبه ثابت شهری، یک شعبه سیار شهری، ۲ شعبه ثابت روستایی و ۶ شعبه آن سیار روستایی است.

فرماندار پاوه اضافه کرد: در بخش باینگان نیز سه شعبه ثابت برای شهر باینگان، سه شعبه ثابت برای شهر بانه‌وره و ۱۲ شعبه ثابت و سیار روستایی پیش بینی شده است.

ایده‌پور اظهار داشت: در تعیین عوامل شعبه‌های اخذ رای تمام استانداردهای لازم و حساسیت هایی که در انتخابات‌های پیشین تجربه شده، رعایت می‌شود.

وی تاکید کرد: ما امانتداران رای مردم هستیم و وظیفه داریم به بهترین نحو ممکن انتخابات را با سلامت کامل برگزار نماییم.

فرماندار شهرستان پاوه در ادامه با بیان اینکه در روند انجام انتخابات ۲۸ خرداد همه عوامل شعبه های اخذ رای موظف به رعایت کامل پروتکل های بهداشتی هستند اظهار داشت: وضعیت کنونی شهرستان از حیث شیوع ویروس کرونا نارنجی است و امیدواریم با رعایت کامل پروتکل ها بتوانیم در هفته های آینده شاهد تغییر رنگ به آبی باشیم.

انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد سال ۱۴۰۰ همزمان برگزار می‌شود.

شهرستان مرزی پاوه با ۶۰ هزار نفر جمعیت در ۱۲۰ کیلومتری شمال غربی استان کرمانشاه واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha