اجازه ندهید ۲۸ خرداد صندوق‌های رای خالی بماند

قزوین - ایرنا - نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: خواسته رهبری مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب فرد اصلح است و نباید اجازه دهید که صندوق‌های رای در ۲۸ خرداد خالی بماند.

آیت الله علی اسلامی روز چهارشنبه در همایش رسانه و انتخابات ۱۴۰۰ و یادبود بانوی قیام و قلم مرحومه لیلا امیری واقع در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات اسلامی قزوین افزود: اگر همه بخواهیم مشارکت انتخابات کمتر از ۵۰ درصد نخواهد بود، چون ما مشارکت‌های بیشتری را هم در طول تاریخ رقم زده‌ایم.
وی اضافه کرد: حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای کاری شدنی است؛  چون وقتی ما می‌توانیم ۴۰ میلیون نفر در انتخابات داشته باشیم چرا به ۳۰ و ۲۵ میلیون نفر اکتفا کنیم؟ از خانواده و اعضای فامیل دعوت کنید تا رای بدهند.

آیت الله اسلامی بیان داشت: کسانی که اراده‌ای به رای ندارند را پای صندوق رای بیاورید، حق مردم است که با انتخاب خودشان اوضاع را تغییر دهند؛ فکر نکنیم به هرکسی رای بدهیم فرقی ندارد، فردا کار به جای باریک می‌رسد و باید انسانهایی را انتخاب کنیم که اصلح باشند، نه فقط در ریاست جمهوری، بلکه هرکجا که واژه انتخاب است باید سالم‌ها انتخاب شوند.

امام جمعه شهرستان تاکستان با بیان اینکه ما می‌توانیم موشکی بسازیم که هزاران کیلومتر را طی کند، گفت: از سردار پاسدار سلامی سوال کردند که اگر آمریکا در عربستان بایستد می‌توانیم او را بزنیم، اما اگر در قاهره و اروپا بایستد می‌توانیم جوابی بدهیم؟ گفت آقای خبرنگار این را بدان که آمریکا هرجای دنیا بخواهد ما را هدف قرار دهد ما همان نقطه را خواهیم زد.

آیت الله اسلامی اظهار داشت: ما در صنعت و علوم پیشرفت کرده‌ایم؛ قبل از انقلاب رتبه علمی ما ۱۳۴ بود، اما الان در رتبه علمی ۱۳ یا ۱۴ هستیم و باید مصمم باشیم که این بی‌عدالتی‌ها و تبعیض‌ها با رای من و شما به عدالت تبدیل شود.

نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: انتخابات ضدخفقان است و نباید بگذاریم دشمن آن را از دست مردم ایران بگیرد و در اهداف شوم استفاده کند، مطمئنن باشید در این انتخابات قطعا دشمن به فکر ایجاد فتنه است و باید هوشیار بود.

آیت الله اسلامی اظهار داشت: ما از شورای نگهبان در انتخابات گذشته گله داشتیم ، اما این بار خوشبختانه شورای نگهبان نقشه‌های دشمن را خنثی کرده و ما از او تشکر می‌کنیم.

وی تصریح کرد: دشمن همانند گذشته امروز نیز ول کن مخاصمه با انقلاب اسلامی نیست و پشت سرهم از سال ۷۸، ۸۸، ۹۶ و آبان ۹۸ فتنه راه می‌اندازد تا به نظام ضربه بزند، مانند ابوسفیان و قریش که مدام جنگ‌های متعدد علیه پیامبر و اسلام به راه می‌انداختند.

آیت الله اسلامی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی همانند تولد یک نوزاد یا کاشت یک نهال تمام شدنی نیست که قابلیت رها شدن داشته باشد، بلکه باید نگهداری شود و از آن مراقبت کرد.

نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری در انتهای سخنان خود در خصوص مرحومه لیلا امیری یادآور شد: این خبرنگار انقلابی هر سوالی که داشت همواره سراپا حجاب و نجابت را رعایت می کرد و امروز باید به خاطر تربیتش از والدین او تشکر کرد، بر پیشانی خانواده امیری افتخار نقش بسته که دختری اهل قلم و خبرنگار تربیت کردند که همواره پای آرمان انقلاب ایستاده بود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha