جلالی: بازیکنان خوب حاضر در تیم ملی امیدهای ما را افزایش می‌دهند

تهران- ایرنا- کارشناس فوتبال ایران گفت: شاید ما در خیلی از موارد کمبودهایی داشته باشیم اما بازیکنان خوبی داریم که با حضور آنها می‌توانیم به موفقیت امیدوار باشیم.

مجید جلالی روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، در مورد اعلام فهرست بازیکنان تیم ملی برای دیدار با هنگ‌کنگ، بحرین، کامبوج و عراق اظهار داشت: بازیکنان خوب و قابلی در این اردو قرار دارند و امیدوارم که تیم ملی با حضور این نفرات بتواند دل یک ملت را شاد کند و کار صعود به جام جهانی را نهایی کند.

وی در مورد دعوت ۱۰ بازیکن از لیگ ایران و ۱۶ لژیونر به تیم ملی افزود: به طور حتم نفراتی که در خارج از کشور برای فوتبال ایران افتخار آفرینی می کنند مهم هستند اما به نظر من بهتر بود تا بیشتر از  بازیکنان داخلی استفاده می‌شد و ۱۰ لژیونر برتر به این مسابقات دعوت می شدند. نمی‌شود که خط‌کش بین بازیکنان داخلی و خارجی گذاشت و آن‌ها را از هم جدا کرد.

کارشناس فوتبال ادامه داد: ما تورنمنت مهمی پیش رو داریم و باید با تمام قوا در این دیدارها حاضر شویم. جای هیچ گونه اشتباه نیست و باید تمام تمرکزمان را روی موفقیت در مسابقات آتی معطوف کنیم.

جلالی در پاسخ به این پرسش که آیا فهرست تیم ملی غایب شاخصی از دید او دارد یا خیر، اضافه کرد: تمام نفراتی که دعوت شدند بازیکنان قابلی هستند و نمی‌توان اسم خاصر را آورد اما از دید من اگر سید ججلال به تیم دعوت می‌شد می‌توانست کمک زیادی هم از نظر تجربه و فنی به تیم ملی کند. او علاوه بر کمک فنی می‌توانست نقش کریم باقری را هم در داخل زمین ایفا کند.

وی در مورد اضافه شدن کریم باقری به کادر فنی تیم ملی تصریح کرد: باید از تمام ظرفیت ها الان برای موفقیت تیم ملی استفاده شود و کریم باقری هم یکی از این نفرات بوده که حضورش می تواند به تیم ملی کمک کند. باید دلایل کادر فنی تیم ملی را برای دعوت باقری را بدانیم که چه بوده اما به نظر من حضور او نکته مثبتی در کادر فنی تیم ملی است.

کاررشناسس فوتبال ایران در مورد شانس موفقیت تیم ملی در این مسابقات تصریح کرد: شاید کمبودهایی داشته باشیم اما با این بازیکنان من به موفقیت تیم ملی خوشبین هستم. امیدوارم کارها در آرامش پیش رود تا تیم ملی بتواند موفق عمل کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha