کارخانه بزرگ و پیشرفته تولید نان صنعتی افتتاح شد

تهران- ایرنا- آیین «افتتاح شرکت نان‌آفرین افق» با حضور جانشین وزیر دفاع، معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع، مدیرعامل سازمان اتکا، و رییس اداره عقیدتی سیاسی سازمان اتکا و مدیرعامل هلدینگ صنایع غذایی اتکا برگزار شد.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت دفاع، آیین «افتتاح شرکت نان آفرین افق» با حضور سردار قاسم تقی‌زاده جانشین وزیر دفاع، سرتیپ سعید شعبانیان معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع، سردار حشمتی‌پور مدیرعامل سازمان اتکا، حجت‌الاسلام پیغمبری رییس اداره عقیدتی سیاسی سازمان اتکا و آسیایی مدیر عامل هلدینگ صنایع غذایی اتکا برگزار شد.

جانشین وزیر دفاع خردورزی و تفکر را یکی از اصول اصلی مدیریت درست دانست و در ادامه با اشاره به افتتاح کارخانه تولید نان صنعتی توسط سازمان اتکا گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری می‌فرمایند خرمشهرها در پیش داریم و جهاد و تلاش در عرصه تولید هم مثل جهاد در جبهه‌های هشت سال دفاع مقدس امری ضروری است؛ باید در این عرصه به خوبی عمل کنیم.

تقی‌زاده ادامه داد: افتتاح این کارخانه گویای یک مدیریت درست است که یک سرمایه راکد و کم ارزش را با یک خردورزی درست در سازمان اتکا تبدیل به یک سرمایه مناسب و فعال کرد؛ این سرمایه و این کارخانه برای جامعه هدف ما که نیروهای مسلح هستند بسیار مناسب و مورد نیاز است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: یکی دیگر از دستاوردهای افتتاح امروز ایجاد اشتغال است؛ با ایجاد این کارخانه چندین شغل ایجاد شد و ایجاد شغل یکی از موضوعات مهم مورد تاکید مقام معظم رهبری است که خوشبختانه وزارت دفاع در این راستا اقدامات بسیار خوبی داشته و امروز با افتتاح این کارخانه چندین شغل جدید ایجاد شده است.

سرتیپ سعید شعبانیان معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع نیز در این مراسم در سخنانی اظهار کرد: امسال از سوی مقام معظم رهبری سال مانع‌زدائی‌ها نامگذاری شده است و وزارت دفاع و سازمان‌های تابعه آن از جمله سازمان اتکا در این راستا اقدامات مناسبی انجام داده‌اند.

وی تولید نان صنعتی را یک اقدام مهم در جهت تحقق شعار سال دانست و افزود: این کارخانه بعد از چندین سال با برطرف شدن موانع پیش روی آن به چرخه تولید وارد شده و امروز افتتاح شد.

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع تولید را یکی از ارکان اصلی اقتصاد دانست و گفت: زمانی می‌توانیم در اقتصاد جهانی عرض اندام کنیم که در حوزه تولید به پیشرفت‌های بسیار خوبی برسیم و حرفی برای گفتن در عرصه جهانی داشته باشیم.

شعبانیان افزایش تولید و همدلی با جامعه هدف را یکی از اقدامات وزارت دفاع در حوزه ارائه خدمات به جامعه هدف خود دانست.

سردار حشمتی مدیر عامل سازمان اتکا نیز در این مراسم گفت: سازمان اتکا طی چند ماه گذشته متناسب با تدابیر امیر وزیر دفاع اقدامات گستره‌ای در دستور کار خود قرار داده و یک ریل‌گذاری مناسبی را صورت داده است و توانسته با همکاری کارکنان سازمان و وزارت دفاع این حرکت را ادامه دهد.

وی افزود: قبل از انقلاب تنها یک کارخانه نان ماشینی داشتیم اما امروز سازمان اتکا بنابر نیازی که در جامعه احساس کرد وارد این عرصه شده و توانسته است با استفاده از تکنولوژی‌ها و استانداردهای روز این کارخانه را به بهره‌برداری رسانده و در مسیر فعالیت‌های اصلی خودش قرار داد و در نهایت تولیدات این کارخانه را که در اختیار جامعه هدف خود قرار ‌دهد.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha