رییس هیات والیبال استان هرمزگان انتخاب شد

بندرعباس - ایرنا - عبدالرئوف بستگانی با برگزاری مجمع انتخاباتی به مدت چهار سال به عنوان رییس هیات والیبال استان هرمزگان انتخاب شد.

به گزارش ایرنا، در این مجمع انتخاباتی که ظهر سه شنبه با حضور محمد رضا داورزنی رییس فدراسیون والیبال و محمودرضا امیاری مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان برگزارشد و در این آیین بستگانی با کسب ۱۵ رای از ۱۵ رای ماخوذه به عنوان رییس هیات والیبال استان انتخاب شد.

«کیوان سارانی» و «ماشااالله چرخی» از دیگر کاندیداهای ریاست هیات والیبال استان هرمزگان بودند.

رییس فدراسیون والیبال کشور در این مراسم با بیان اینکه تغییر و تحولات در هر سازمان و اداره‌ای  سازنده است، اظهار داشت: این فرآیند برای پیشرفت لازم و ضروری است و امیدواریم با انتخاب رییس هیات جدید والیبال هرمزگان شاهد یک کار تیمی قوی برای توسعه این ورزش در استان باشیم.    

محمد رضا داورزنی افزود: کار تیمی همیشه نیازمند به تعامل و همکاری همه اعضا دارد و هیات‌ها نیز بازوان قوی برای پیشبرد این اهداف هستند.

وی گفت: هرمزگان ظرفیت بالایی برای برگزاری رقابت‌های والیبال ساحلی دارد و می‌تواند میزبانی مسابقات کشوری این رشته ورزشی را بر عهده بگیرد و فدراسیون نیز در برگزاری سمینارها، دوره‌ها، کلاس‌های آموزشی، مربیگری و داوری؛ هیات والیبال این استان را حمایت می کند.

مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان نیز گفت: این استان  شرایط لازم برای رشد و توسعه والیبال را دارد و از استعدادهای خوبی بهره‌مند است که امیدواریم با حمایت فدراسیون در این عرصه، قهرمانان خوبی به جامعه والیبال کشور تقدیم کنیم.

محمود رضا امیاری با بیان اینکه تنها حمایت فدراسیون و حضور ورزشکاران کافی نیست، اظهار داشت: پیشکسوتان و بزرگان والیبال باید شرایط را فراهم کرده تا حضور ورزشکاران درعرصه والیبال داشته باشیم.

وی با بیان اینکه اتحاد و همدلی، لازمه رشد والیبال خواهد بود تا بتوانیم از وجود همه افراد استفاده کنیم، یادآور شد: لازم است رییس جدید هیات والیبال هرمزگان از وجود همگان استفاده کند تا موجب رشد و توسعه والیبال شود.

 مدیرکل ورزش وجوانان هرمزگان اظهارداشت: رییس هیات والیبال استان باید تعامل خوبی با فدراسیون برقرار کند تا از تمامی ظرفیت‌ها برای رشد و توسعه والیبال استفاده کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha