قالیباف به عنوان تنها گزینه فراکسیون انقلاب اسلامی معرفی شد

تهران - ایرنا - فراکسیون انقلاب اسلامی محمد باقر قالیباف را به عنوان تنها گزینه خود برای جایگاه ریاست در انتخابات هیات رئیسه مجلس معرفی کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، در جلسه عصر امروز سه شنبه فراکسیون انقلاب اسلامی، «محمدباقر قالیباف»رییس فعلی مجلس شورای اسلامی با کسب ٢٢۶ رای از ٢۴۶ رای  به عنوان تنها گزینه این فراکسیون در جایگاه ریاست و در انتخابات هیات رئیسه مجلس معرفی شد.

همچنین «عبدالرضا مصری» با ۱۴۳ رای و «علی نیکزاد» با ۱۴۰ را به عنوان دو گزینه نایب رییسی مجلس از سوی این فراکسیون انتخاب شدند.

در انتخابات نایب رئیسی «حمیدرضا حاجی بابایی» با ۱۰۴ رای و «امیرحسین قاضی زاده هاشمی» با ۸۶ رای در جایگاه های بعدی این پست قرار گرفتند.

«سید محسن دهنوی» با ۱۳۹ رای، «کریمی فیروزجایی» با ۱۱۹ رای، «روح‌الله متفکر آزاد» با ۱۰۶ رای، «محمد رشیدی» با ۹۸ رای، «حسینعلی حاجی‌دلیگانی» با ۸۵ رای و «مجتبی یوسفی» نماینده اهواز با ۷۶ رای به عنوان گزینه دبیری هیئت رئیسه فراکسیون انقلاب انتخاب شدند.

 اعضای فراکسیون در مورد انتخاب کارپردازان هیأت رئیسه نیز «محسن پیرهادی»‌را با ۱۲۶ رأی، «سید نظام الدین موسوی» با ۱۰۷ رأی و «محمدحسین فرهنگی» را با ۸۸ رأی به عنوان گزینه‌های فراکسیون برای انتخاب هیات رئیسه مجلس معرفی کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha