اسکوچیچ: برای پُرانگیزه بودن ۸۰ میلیون دلیل داریم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: تنها دغدغه‌ی ذهنی ما در حال‌ حاضر بازی با هنگ‌کنگ است و سایر مسائل فقط باعث برهم‌خوردنِ تمرکزمان می‌شود؛ وقتی بازیکنی برای تیم ملی ایران بازی می‌کند، ۸۰ میلیون دلیل برای انگیزه داشتن دارد.

به گزارش ایرنا، دراگان اسکوچیچ پس از اعلام فهرست نهایی تیم ملی برای دیدارهای پیش روی در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ اظهار داشت: چیزی که از بازیکنانم می‌خواهم انضباط است، نه انگیزه. نیازی نیست به انگیزه اشاره کنم، چراکه وقتی کسی کشورش را نمایندگی می‌کند باید سرشار از انگیزه باشد. وقتی برای تیم ملی ایران بازی می‌کنیم، ۸۰ میلیون دلیل برای انگیزه داشتن داریم.

سرمربی تیم ملی با اشاره به تمرکز اعضای تیم روی نخستین بازی از دور برگشت مسابقات، بیان کرد: اکیداً همه را در تیم ملی از فکر کردن یا صحبت کردن در مورد مسابقات گروهی‌مان در آینده منع می‌کنم. تنها دغدغه‌ی ذهنی ما درحال‌حاضر بازی با هنگ‌کنگ است و سایر مسائل فقط باعث برهم‌خوردنِ تمرکزمان می‌شود. زمانی‌که همه‌چیز بر وفق مراد باشد مسلماً همه‌چیز آسان خواهد بود، اما باید در شرایطی ذهنیت صحیح را حفظ کرد که همه‌چیز برضد ما است.

اسکوچیچ با اشاره به خواسته‌ خود از ملی‌پوشان تصریح کرد: حق نداریم هیچ اشتباهی مرتکب شویم؛ من از بازیکن‌هایم می‌خواهم شخصیت‌شان را به نمایش بگذارند، آنها ظرفیت لازم برای موفقیت را تمام‌وکمال دارند.

تیم ملی کشورمان روز ۱۳ خردادماه مقابل هنگ‌کنگ، ۱۷ خردادماه برابر بحرین، ۲۱ خردادماه مقابل کامبوج و در نهایت سه‌شنبه ۲۵ خردادماه با عراق در گروه سوم رقابت‌های انتخابی جام جهانی بازی خواهد کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha