رونالدو: رکوردها مرا تعقیب می‌کنند

تهران- ایرنا- فوق ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس گفت: من رکوردها را تعقیب نمی‌کنم، رکوردها من را تعقیب می‌کنند.

به گزارش ایرنا، «کریستیانو رونالدو» سه فصل را در تورین سپری کرده و حالا به ۱۲ ماه پایانی قرارداد خود نزدیک شده است. به نظر می‌رسد که این ستاره قصد دارد تا شایعات نقل و انتقالات ادامه پیدا کند. او با پایان یافتن این فصل، در صفحه اینستاگرام خود پیامی رمزآلود منتشر کرد.   

این بازیکن ۳۶ ساله اذعان می‌کند که با جابجایی از اسپانیا به ایتالیا به اهدافش رسیده است. او به سریعترین بازیکن برای یوونتوس تبدیل شد که به ۱۰۰ گل می‌رسد. 

رونالدو در اینستاگرام نوشت: سال به سال با تیم خارق العاده، بازیکنان خارق العاده و اهداف بلند پروازانه جلو می‌رویم، بنابراین همیشه باید بهترین تلاش خود را انجام دهیم تا خود را در سطح عالی نگه داریم. امسال نتوانستیم سری‌آ را بدست آوریم و به اینتر برای قهرمانی در لیگ تریک می گویم. آن‌ها شایسته قهرمانی بودند. با این حال باید برای هر آن چیزی که در این فصل بدست آوردیم، ارزش قائل شویم.

وی در ادامه عنوان کرد: سوپرجام ایتالیا، کوپا ایتالیا و بهترین گلزن سری‌آ عناوینی است که مرا شاد می‌کند. دلیل آن هم سختی این کار است. در کشوری هستم که بدست آوردن هر چیزی سخت است. من قبلاً گفته ام که رکوردها را تعقیب نمی‌کنم، بلکه رکوردها مرا تعقیب می‌کنند.

رونالدو افزود: برای کسانی که منظور من از این حرف را نمی‌فهمند می‌گویم که بسیار ساده است. فوتبال یک بازی جمعی است، اما این نفرات هستند که با تلاش خود به رسیدن به اهداف کمک می کنند. هر کسی بیشتر کار کند، رکوردها برای او ظاهر می‌شود و به کم رکورد آن‌ها، افتخارات تیمی نیز نصیب آن جمع می‌شود.

ستاره پرتغالی یوونتوس گفت: از اینکه در کشورهای مختلف، اثراتی به جای گذاشتم خوشحالم و به آن افتخار می‌کنم. من به هواداران زیادی شادی بخشیدم که لذت آن با هیچ چیزی قابل مقایسه نیست. این چیزی است که من برای آن کار می کنم. این اتفاقات مرا به حرکت در می‌آورد. از همه کسانی که به من در این راه کمک کردند، تشکر می‌کنم. ما کنار هم هستیم.

رونالدو: رکوردها مرا تعقیب می‌کنند

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha