یک هزار بسته معیشتی بین نیازمندان هرسین توزیع شد

کرمانشاه - ایرنا - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج هرسین از توزیع یک هزار بسته معیشتی بین نیازمندان این شهرستان خبر داد و گفت: ارزش تقریبی هر بسته حدود ۳۰۰ هزار تومان است.

سرهنگ نجفعلی کرمی روز سه‌شنبه در گفت‌ وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بسته‌های معیشتی تهیه شده در قالب رزمایش کمک مومنانه شامل اقلامی مانند برنج، روغن، ماکارونی، حبوبات، رب گوجه فرنگی بود.

او اظهار کرد: این بسته ها در بین مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی، زنان سرپرست خانوار، نیروهای خدماتی و فضای سبز شهرداری و... توزیع شده است.

یک هزار بسته معیشتی بین نیازمندان هرسین توزیع شد

کرمی همچنین از تهیه و توزیع ۳۹ بسته کمک آموزشی  به ارزش ۳۰ میلیون تومان بین دانش آموزان نیازمند شهرستان خبر داد و گفت: ۱۰ دستگاه تبلت و یک دستگاه تلفن همراه هوشمند نیز به ارزش ۳۷ میلیون تومان به تعداد دیگری از دانش آموزان نیازمند هرسین اهدا شد.

یک هزار بسته معیشتی بین نیازمندان هرسین توزیع شد

تهیه وتوزیع یکصد کارت هدیه  به ارزش هر کارت ۱۰۰ هزار تومان، دیگر کمکی بود که به گفته کرمی به قشر آسیب دیده هرسین صورت گرفته است.

فرمانده ناحیه مقاومت هرسین عنوان کرد: این کمک های مومنانه به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر و طی مراسمی با حضور سردار مرادی، جانشین سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه و مسئولان و خیران شهرستان هرسین اهدا شدند.

یک هزار بسته معیشتی بین نیازمندان هرسین توزیع شد

سرهنگ کرمی با بیان اینکه در این مراسم از خیران شهرستان هرسین تقدیر شد، از حمایت‌های بسیج سازندگی، گروه‌های جهادی، خیرین و کارخانجات مستقر در هرسین در تامین و توزیع کمک‌های مومنانه تشکر کرد.

با حمایت بسیج و سپاه شهرستان و کمک خیران، از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون بیش از هشت هزار بسته معیشتی و کارت هدیه بین نیازمندان هرسین توزیع شده است.

شهرستان ۸۰ هزار نفری هرسین در جنوب شرقی استان کرمانشاه واقع شده است.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha