۲۵ تن روغن نباتی قاچاق در کنگاور کشف شد
عکس آرشیوی است

کرمانشاه - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۲۵ تن روغن نباتی قاچاق به ارزش پنج میلیارد ریال در شهرستان کنگاور و دستگیری یک نفر خبر داد.

به گزارش ایرنا، سردار «علی‌اکبر جاویدان» روز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ماموران ایستگاه بازرسی شهید زنگنه کنگاور حین کنترل تردد خودروها به یک دستگاه کامیون مشکوک شدند.

وی ادامه داد: ماموران با دیدن این صحنه و پیش از هر اقدامی کامیون مورد نظر را توقیف و بازرسی های لازم را به عمل آوردند و در جریان این بازرسی ۲۵ تن روغن نباتی قاچاق به ارزش پنج میلیارد ریال کشف شد.

سردار جاویدان همچنین از دستگیری یک نفر در این خصوص و معرفی به دستگاه قضایی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

وی در پایان مبارزه با پدیده قاچاق را از مهمترین برنامه های پلیس کرمانشاه در سال حمایت از تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها اعلام کرد.

کشف ۱۰ دستگاه کولرگازی قاچاق در روانسر 

فرمانده انتظامی روانسر نیز گفت: ماموران پلیس شهرستان حین گشتزنی در محور ورودی به سمت پاوه موفق به کشف ۱۰ دستگاه کولرگازی قاچاق شدند. 

سرهنگ «ایمان مرادی» ادامه داد: ماموران پلیس روانسر حین گشتزنی در محور این شهرستان به یک دستگاه وانت نیسان مشکوک و جهت بازرسی آن را متوقف کردند.

وی خاطرنشان کرد: پس از توقیف خودرو و بازرسی های انجام شده ۱۰ دستگاه کولرگازی قاچاق که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال می رسید، کشف شد.

سرهنگ مرادی در پایان از دستگیری یک نفر در این خصوص و دستگیر و برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضایی شد.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت ۳۷۱ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد و در امتداد این مرزها ۲ مرز رسمی و بین المللی و پنج بازارچه مرزی فعال است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha