۲میلیارد ریال کالای قاچاق در قصرشیرین کشف شد

قصرشیرین -ایرنا- فرمانده انتظامی قصرشیرین گفت: با تلاش ماموران پلیس شهرستان ۱۲ دستگاه متعلقات ماینر (استخراج ارز دیجتال) به ارزش حدود ۲ میلیارد ریال کشف شد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد محمدی" افزود: ماموران یگان امداد قصرشیرین مستقر در مرز پرویزخان حین گشتزنی به یک دستگاه خودرو مشکوک و جهت بازرسی آن را متوقف کردند.  

وی اظهار داشت: در بازرسی های انجام شده ۱۱ دستگاه هارد و یک دستگاه خنک کننده دیجیتال قاچاق به ارزش ۲ میلیارد ریال کشف شد.  

فرمانده انتظامی قصرشیرین در پایان از دستگیری یک نفر در این خصوص و معرفی به دستگاه قضایی خبر داد.

شهرستان مرزی قصرشیرین با بیش از ۲۷ هزار نفر جمعیت در غرب کرمانشاه دارای ۲ بخش مرکزی و سومار با عراق ۱۸۶ کیلومتر مرز دارد که در امتداد این مرز، ۲ معبر رسمی پرویزخان و خسروی قرار دارد و مبادلات اقتصادی، تجاری و صادرات کالا به اقلیم کردستان و حکومت مرکزی عراق از این ۲ مرز انجام می‌شود.  

 ۵۵ تن علوفه دامی قاچاق در سرپل ذهاب کشف شد  
فرمانده انتظامی سرپل ذهاب گفت: با تلاش ماموران پلیس این شهرستان ۵۵ تن علوفه دامی قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال کشف شد.  

سرهنگ "منوچهر رضایی" افزود: ماموران انتظامی شهرستان حین گشتزنی به پنج دستگاه کامیون حامل بار مشکوک و جهت بازرسی آن ها را متوقف کردند.  

وی اظهار داشت: در بازرسی های انجام شده ۵۵ تن علوفه دامی قاچاق که طبق نظر کارشناسان ارزش آن ها به ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال می رسید، کشف شد.  

فرمانده انتظامی سرپل ذهاب گفت: در این رابطه پنج نفر دستگیر و برای صدور حکم به دستگاه قضایی معرفی شدند.

شهرستان سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز با عراق دارد.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha