سردار سلامی: رفع محرومیت مسیری توقف‌ناپذیر برای سپاه است

زاهدان- ایرنا- فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به موازات برقراری امنیت و خدمات رسانی؛ رفع دغدغه‌های معیشتی مردم محروم را در کانون توجهات خود قرار داده زیرا رفع محرومیت مسیری توقف ناپذیر برای این نهاد انقلابی است.

به گزارش ایرنا سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی روز دوشنبه در سفر به منطقه سیستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تلاش ها و مجاهدت های فوق العاده سنگین نیروی زمینی سپاه در برقراری امنیت در منطقه جنوب شرق کشور مرزها را در مقابل نفوذ اشرار مصونیت بخشیده تا امنیتی در پرتو آبادانی، پیشرفت و رفاه مردم شکل بگیرد.

وی افزود: نیروی زمینی سپاه از کمک به اقشار محروم و نیازمند غافل نیست و به تناوب در طول ماه ها و سالها خدمت رسانی به اقشار محروم را انجام می دهد و روند رفع محرومیت از مناطق کم برخوردار رو به رشد است.

فرمانده کل سپاه پاسداران ادامه داد: سپاه پاسداران در غرب، جنوب غرب کشور، شمال شرق کشور، جنوب شرق کشور و تمام نقاط ایران برای رفع محرومیت فعالیت و خدمات ارائه می کند.

وی گفت: ارائه کمک های معیشتی به مردمی که بر اثر کرونا و غیر کرونا آسیب های اجتماعی دیده اند و همچنین ایجاد سهولت برای ازدواج جوانان راهی را باز می کند تا مردم بتوانند راحت تر زندگی کنند و روز به روز به فرهنگ عمومی تبدیل شده و در سپاه نیز به شکل فرهنگ سازمانی در حال گسترش و توسعه است.

سردار سلامی با بیان اینکه مردم ما شایسته بهترین خدمات هستند تصریح کرد: ارائه خدمات در ابعاد امنیتی، رفاهی، اشتغال زایی، رفع بیکاری و ایجاد سهولت در آغاز زندگی جوانان از خدمات سپاه پاسداران به مردم است.

وی اظهارداشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از تمام استعدادها و ظرفیت های ممکن برای کمک به مردم استفاده می کند و این را یک افتخار بزرگ برای خود می داند.

فرمانده کل سپاه پاسداران  سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر و پیروزی رزمندگان اسلام در عملیات بیت المقدس و همچنین پیروزی های مردم مظلوم فلسطین در مقابل رژیم اشغالگر صهیونیستی را تبریک گفت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha