امباپه: پروژه پی‌اس‌جی برای موفقیت در لیگ قهرمانان قابل اتکا است

تهران- ایرنا- «کیلین امباپه» تاکید کرده است که از بودن در پاری‌سن‌ژرمن خوشحال است اما دوست دارد باشگاهی که در آن فعالیت می‌کند در لیگ قهرمانان موفق باشد.

به گزارش ایرنا، مهاجم فرانسوی پی‌اس‌جی تنها یک سال دیگر با این تیم قرارداد دارد و شایعاتی مبنی بر پیوستن وی به رئال مادرید به گوش می‌رسد.

امباپه در گفت‌وگو با کانال پلاس درخصوص ارتباطش با باشگاه پاریسی اظهار داشت: همه می‌دانند چه چیزی مرا به باشگاه پیوند می‌دهد. همیشه قدردان ریاست و تمام مربی‌هایم بوده‌ام.

وی افزود: می‌خواهم همیشه برنده باشم. احساس می‌کنم جایی هستم که می‌توانم به این خواسته برسم. به نوعی وجود پروژه‌ای منسجم و قابل اتکا را پیرامون خودم حس می‌کنم. من برای فوتبال زندگی می‌کنم به همین دلیل پروژه ورزشی که با آن درگیر می‌شوم، اهمیت دارد.

امباپه تاکید کرد: دوست دارم فکر کنم که باشگاهی در آن هستم می‌تواند در لیگ قهرمانان موفق شود. با باشگاه در حال مذاکره و گفت‌وگو هستم و خواهیم دید که چه اتفاقی خواهد افتاد.

وی ادامه داد: در هر صورت، از چهار سال استثنایی که اینجا گذراندم، واقعا خوشحالم. کاملا با باشگاه شفاف هستم؛ همه از رابطه من با باشگاه، شهر پاریس و کشور فرانسه مطلع هستند. سرنوشت هرچه باشد اتفاق می‌افتد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha