تمام دستگاه‌های اجرایی برای برگزاری انتخابات پای کار باشند

زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در برگزاری انتخابات تمامی دستگاه‌های اجرایی و مجموعه دولت عام یعنی نظام جمهوری اسلامی ایران که شامل سه قوه می‌شود باید پای کار بیایند.

به گزارش ایرنا احمدعلی موهبتی روز یکشنبه در نشست مشترک فرمانداران و اعضای ستاد انتخابات سیستان و بلوچستان ضمن گرامیداشت سوم خرداد، ایام مقاومت و مجاهدت‌های شهدا اظهارداشت: این ماه حماسه حضور مردم قبل از انقلاب، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی حماسه دوم رحلت حضرت امام (ره) و حماسه‌های پرشکوه مردم در ایام انتخابات‌های گذشته را در خود جای داده است.
وی با بیان اینکه امیداوریم انتخابات جدید و پیش‌رو حماسه بی‌نظیر و بی‌بدیل باشد تا همه دشمنان نظام را غافلگیر و شادمانی را برای تمام دلدادگان نظام فراهم ‌کند افزود: مسوولیت فرماندهی امور اجرایی انتخابات در حوزه فرمانداری‌هاست البته هیات‌های نظارت و بازرسی نیز وظایفی دارند.
استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه همگان باید بدانیم که انتخابات تعطیل‌بردار و تأخیربردار نیست تصریح کرد: در انتخابات آراء مردم امانت است و برای اینکه این امانت خوب حفظ شود باید آن را شفاف و در انظار عموم گذاشت.
وی با تاکید بر اینکه دست‌اندرکاران، مجریان و تمامی گردانندگان انتخابات باید از قرار گرفتن در معرض اتهام دوری کنند خاطرنشان کرد: انتخابات الزاماتی دارد که اعتبارات، امکانات، لجستیک و  نیروی انسانی از این موارد بوده است.

موهبتی با اشاره به اینکه دشمنان و بدخواهان نظام قصد کارشکنی در این انتخابات را دارند اظهارداشت: هر کس که امنیت این کشور و مردم را به مخاطره بیندازد با او برخورد خواهد شد و «اشد علی الکفار و رحماهم بینهم» دستور خداوند است.
وی با اشاره به اینکه انتظار مدیریت از فرمانداران در این شرایط وجود دارد و همگان وظیفه داریم که حداقل‌ها را فراهم کنیم تصریح کرد: برق امروز در کشور بحران شده و ما در سیستان و بلوچستان یکهزار و ۶۰۰ مگاوات برق مصرف می‌کنیم درحالی که تولیدمان یکهزار مگاوات است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha