رفع چالش پول نقد برای ۱۰ هزار گردشگر خارجی توسط یک شرکت خلاق

تهران- ایرنا- گردشگران خارجی قادر به دریافت کارت بانکی در ایران نیستند اما یک شرکت خلاق با رفع این چالش توانست برای بیش از ۱۰ هزار گردشگر کارت بانکی ویژه صادر کند.

حسین سرای لو مدیرعامل این شرکت فعال در حوزه کسب و کارهای نوین گفت: گردشگران خارجی قادر نبودند به صورت مستقل از بانک‌های ایرانی کارت بانکی دریافت کنند چون امکان اتصال حساب از ایران به کشور مبدا گردشگران وجود نداشت اما ما با ایجاد زیرساخت‌های لازم و با توافق یکی از بانک‌های ایرانی، برای گردشگران خارجی کارت بانکی فراهم کردیم.

وی افزود: خوشبختانه موفق شدیم در یک بازه زمانی سه ساله برای بیش از ۱۰ هزار گردشگر خارجی کارت بانکی ویژه آنها را صادر کنیم.  

سرای لو اظهار داشت: خدمات دیگری نیز برای گردشگران خارجی، ایجاد کردیم. برای نمونه گردشگر خارجی می‌توانست از کشور خودش بلیط قطار، هواپیما و اتوبوس، در ایران بگیرد و هتل رزرو کند.

وی  بیان کرد: با شیوع کرونا، روند ورود گردشگر بین‌المللی به کشور، کاهش یافته است، طبیعتاً کسب و کار ما نیز از آسیب همه‌گیری کرونا بی‌نصیب نماند.

بر اساس اعلام روز یکشنبه ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، این فعال حوزه کسب و کارهای نوین همچنین گفت: همه سایت و شبکه‌های اجتماعی ما هنوز هم با تراکم بازدید کننده خارجی روبه رو است و این نشانگر علاقه مردم دیگر کشورها به بازدید از ایران است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha