تحولات سرزمین‌های اشغالی از ثمرات انقلاب اسلامی است

تهران- ایرنا- امام جمعه موقت تهران گفت: تحولات امروز سرزمین‌های اشغالی، بیداری و بازگشت به هویت اسلامی در جهان عرب و سرزمین فلسطین از آثار و ثمرات پر ارزش انقلاب اسلامی ایران است.

حجت الاسلام سید محمد حسن ابوترابی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: حوادث روزهای اخیر در ادامه مقاومت پر افتخار مردم قهرمان لبنان و قهرمانان غزه، حکایت از افزایش اقتدار محور مقاومت و افول اقتدار رژیم صهیونیستی دارد.

وی افزود: امروز سرزمین های اشغالی در تیررس موشک های قهرمانان فلسطین و ملت های مسلمان منطقه است و در هیچ نقطه از سرزمین های اشغالی صهیونیست ها و مزدوران آنها احساس امنیت نمی کنند.

امام جمعه موقت تهران ادامه داد: آثار یاس و نا امیدی در چهره سیاه صهیونیست ها مشاهده می شود و علائم پیروزی و افزایش قدرت در جبهه مقاومت نمایان است.

ابوترابی گفت: به نظر می رسد در آینده نه چندان دوری ما شاهد افول کامل رژیم صهیونیستی و ارتقاء اقتدار ملت قهرمان فلسطین و مردم مظلوم غزه خواهیم بود و صهیونیست ها که خود را امروز در محاصر کامل مشاهده می کنند، ناچار به تسلیم شدن در برابر اراده مردم قهرمان فلسطین و امت اسلام خواهند بود.

وی تصریح کرد: آینده به ملت فلسطین تعلق دارد و اشغالگران در آینده این سرزمین هیچ جایگاهی نخواهند داشت.

ابوترابی یادآور شد: انقلاب اسلامی ایران راه را برای بازگشت به قرآن کریم، سیره پیامبر اعظم (ص) و سیره امیرالمومنین(ع) و ائمه معصومین(ع)، هموار کرد.

امام جمعه موقت تهران گفت: این بازگشت به هویت اسلامی آغاز خلق قدرت و پیروزی بر دشمنان امت اسلام بوده و هست و تمام این سرمایه بزرگ دستاورد انقلاب بزرگ اسلامی، رهنمودها و آرمان های بلند امام بزرگوار و منویات و سیاست های راهبردی رهبر معظم انقلاب است.

ابوترابی اظهار امیدواری کرد که در آینده نه چندان دور شاهد حضور اسلام در سراسر عالم باشیم و امت اسلامی بار دیگر شکوه و عظمت خود را بدست بیاورد و راه را برای پیروزی مستضعفان جهان بر نظام سلطه و زورگویان عالم هموار کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha