فرماندار شاهرود: طرح های ستاد بازآفرینی شهری نیاز به بازنگری دارد

شاهرود - ایرنا - فرماندار شاهرود گفت: بازنگری و اصلاح طرح های کارگروه ستاد بازآفرینی شهری این شهرستان برای بهره مندی و رعایت عدالت در همه شهرها به ویژه مناطق کم‌برخوردار حاشیه شهرها و بافت های فرسوده ضروری است.

ابوطالب جلالی روز یکشنبه در حاشیه نشست کارگروه ستاد باز آفرینی شهری در گفت و گو با ایرنا افزود: طرح های تعریف شده در محلات و سکونت گاه های غیر رسمی و نوع خدماتی که باید انجام شود باید به روز رسانی و تغییرات لازم در آنها لحاظ شود.

وی با بیان اینکه ارزیابی های فصلی و مستمر این کارگروه در طرح ها و منابع تخصیصی آنها و بازخورد سال قبل باید با نظر کارشناسان امر بررسی شود، تاکید کرد: برنامه های امسال، عنوان طرح ها و دستگاه های اجرایی مشارکت کننده در نشست بعدی در این ماه از سوی دبیرخانه این ستاد اعلام می گردد.

 به گفته جلالی، نشست تخصصی با کارشناسان امر در شهرداری ها و دستگاه های اجرایی مربوط به ۶ شهر این شهرستان برای بررسی و جمع بندی نیاز ها در حوزه فعالیت ستاد بازآفرینی انجام و مصوبات آن اجرایی خواهد شد.

در این نشست طرح ها و اعتبارات محله ها و سکونت گاه های غیر رسمی شهرهای مجن، کلاته خیج، بسطام، بیارجمند و شاهرود با حضور کارشناسان  بحث و بررسی شد.

شهرستان شاهرود با ۶ شهر کلاته خیج، بسطام، مجن، رویان، بیارجمند و شاهرود بیش از ۲۲۰ هزار تن جمعیت و ۵۴ هزار کیلومتر مربع مساحت دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha