مهلت سازمان بین المللی انرژی اتمی اول خرداد به پایان رسیده است

تهران - ایرنا - نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی خواستار اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها شد و گفت: مهلت سازمان بین المللی انرژی اتمی اول خردادماه به پایان رسیده است.

به گزارش خبرنگارپارلمانی ایرنا، «نصرالله پژمان فر» در تذکری در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی گفت: قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از حقوق ملت ایران باید به درستی اجرا شود و طبق آن فرصت سه ماهه سازمان بین المللی انرژی اتمی تا اول خرداد ماه بود و از این زمان بر اساس این قانون،‌ حق دسترسی به تصاویر و اطلاعات سازمان انرژی اتمی کشور برای آنها وجود ندارند.

نماینده مردم مشهد افزود: بر اساس این قانون ذخیره‌سازی اطلاعات تاسیسات هسته‌ای نیز باید متوقف شود و اطلاعات ذخیره شده هم باید از بین برود.

رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هر آنچه که در وین توافق کردند باید در مجلس به تایید و تصویب برسد و در صورتی که در مجلس تایید نشود،‌ این مذاکرات و توافقات ارزشی ندارد.

«حسین خسروی» نماینده مردم بیرجند نیز در تذکری از دولت خواست در آستانه انتخابات ریاست جمهوری توجه بیشتری بر قیمت‌ها شود تا مشارکت حداکثری مردم درانتخابات خدشه‌دار نشود.

«سید محمد موحد» نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد نیز در تذکری از همه نامزدهای ریاست جمهوری خواست با گفتاری درست زمینه مشارکت حداکثری مردم پای صندوق‌های رای را فراهم کنند.

«عباس مقتدایی» نماینده مردم اصفهان در تذکری اظهار داشت: برخی از معلمان در حال اعتراض پشت درب مجلس برای عدم رسیدگی به مطالبات خود هستند.از وزیر آموزش و پرورش می‌خواهیم نسبت به احقاق حق معلمان و فرهنگیان توجه کنند.

وی خاطرنشان کرد: مردم در زمان انتخابات دقت کنند و فردی را انتخاب کنند که قلب وی برای مردم بتپد و ما هم در مجلس رفع مشکلات را پیگیری می‌کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha