مغایرت‌های قانونی نحوه انتخاب رییس سازمان بورس در مجلس بررسی می‌شود

تهران- ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز مغایرت‌های قانونی در نحوه انتخاب و انتصاب رییس سازمان بورس و اوراق بهادار را بررسی می‌کنند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی به ریاست محمد باقر قالیباف آغاز شد.

گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه مالیات بر ارزش افزوده ( اعاده شده ازشورای نگهبان) و گزارش کمیسیون انرژی در مورد لایحه نحوه واگذاری اموال، تأسیسات، ماشین‌آلات و هرگونه مالکیت مربوط به تأسیسات آب و فاضلاب امروز در صحن علنی مجلس شورای اسلامی بررسی می‌شود.       

همچنین نمایندگان در جلسه امروز گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه پروتکل همکاری در زمینه مبارزه با جرایم سازمان‌یافته در دریای خزر الحاقی به موافقتنامه همکاری در زمینه امنیت در دریای خزر و گزارش کمیسیون عمران در مورد تصویب اصلاحات کنوانسیون بین‌المللی استانداردهای آموزش، صدور گواهینامه و نگهبانی برای دریانوردان را بررسی می‌کنند.

گزارش کمیسیون انرژی در مورد قانون الحاق ۹ تبصره به قانون حمایت از توسعه صنایع پایین دستی نفت خام و میعانات گازی با استفاده از سرمایه‌گذاری مردمی و گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد طرح قانون مالیات بر عایدی سرمایه و طرح اصلاح قانون استفاده از خدمات تخصصی و حرفه ای حسابداران از دیگر برنامه‌های امروز مجلس شورای اسلامی خواهد بود.               

گزارش کمیسیون عمران در مورد لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری اسلامی افغانستان در خصوص ارتباط بین‌المللی راه‌آهن، گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی وضعیت صنعت استخراج رمزارزهای جهان روا و مبادلات داخلی آن در کشور  و بررسی مغایرت‌های قانونی در نحوه انتخاب و انتصاب رییس سازمان بورس و اوراق بهادار  امروز در مجلس شورای اسلامی  از سوی نمایندگان بررسی می‌شود.

گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در خصوص " موارد اعلامی نقض اصول(۷۷) و(۱۲۵) قانون اساسی در موضوع سند ۲۰۳۰ " از دیگر برنامه های امروز مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha