وزیر جنگ رژیم صهیونیستی رهبران مقاومت فلسطین را تهدید به ترور کرد

تهران – ایرنا – وزیر جنگ رژیم صهیونیستی روز شنبه از سر درماندگی از شکست رژیم اشغالگر در غزه، رهبران مقاومت فلسطین را تهدید به ترور کرد و گفت: «یحیی السنوار» و «محمد الضیف» از اهداف ترور اسرائیل هستند.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک روسیه، بنی گانتس در گفت وگو با شبکه کان رژیم صهیونیستی گفت: «یحیی السنوار» رییس دفتر سیاسی جنبش حماس و «محمد الضیف» فرمانده گردان‌های القسام (شاخه نظامی حماس) همچنان اهدافی برای ترور هستند.

وی با تهدید حمله زمینی به غزه و اشغال این باریکه گفت: غزه جایی نمی‌رود و ما هم جایی نمی‌رویم و  اگر روزی نیاز شود غزه را تصرف کنیم، این کار را انجام می‌دهیم.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی همچنین افزود: اجازه نمی دهیم شلیک راکت به شهرک‌ها یا ارسال بالن‌های آتش‌زا از نوار غزه ادامه یابد.

گانتس همچنین مدعی شد آمریکا هیچ ضرب‌الاجلی به رژیم صهیونیستی برای توقف حملات به نوار غزه نداده بود.

در پی حملات صهیونیست ها به فلسطینی ها در محله شیخ جراح در شرق بیت المقدس، که به مسجد الاقصی هم کشیده شد، نیروهای مقاومت فلسطینی وارد عمل شده و اسرائیل را هدف صدها موشک و راکت خود قرار داده اند.

حملات علیه غزه پس از ۱۱ روز در نهایت با پذیرش آتش بس از سوی رژیم صهیونیستی پایان یافت.

شاخه نظامی دو «جنبش حماس» و «جهاد اسلامی» در ۱۱ روز جنگ با استفاده از صدها موشک و راکت آن هم از نوع پیشرفته و تغییر تاکتیک جنگی خود، اقدام به پاسخگویی به حملات صهیونیست‌ها کرده‌اند و بنا بر اعلام منابع اشغالگران بیش از ۱۲ هزار راکت و موشک، سرزمین‌های اشغالی را هدف قرار دادند.

همین اقدام موجب شد که کابینه رژیم صهیونیستی پس از۱۱روز ناتوانی در متوقف کردن حملات موشکی گروه های مقاومت در غزه، پنجشنبه شب در یک نشست ۳ ساعته به طور  اجماع با آتش بس موافقت کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha