آمادگی یگان ویژه برای برقراری نظم و امنیت انتخابات

تهران- ایرنا- فرمانده یگان‌های ویژه ناجا گفت: برای انتخابات پیش رو برنامه یک ماهه ویژه‌ای به تمام یگان‌های ویژه سراسر کشور ابلاغ شده تا با آمادگی بیشتری در خصوص برقراری نظم و امنیت انتخابات ریاست جمهوری بتوانیم مشارکت داشته باشیم.

به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار حسن کرمی در جمع فرماندهان، معاونان و کارکنان یگان های ویژه ناجا با اشاره به اینکه ماموریت یگان های ویژه از اهمیت بالایی برخوردار است، افزود: ما به عنوان نیروی واکنش سریع در نیروی انتظامی که ماموریت های ویژه ای را در شرایط سخت و تعیین کننده بر عهده داریم، با ارتقاء سطح کیفی و کمی در همه امور مانند آموزش ها، استفاده از تجهیزات نوین و... در تلاش هستیم تا ماموریت های آینده را هوشمندانه و به نحو احسن انجام دهیم.

فرمانده یگان های ویژه ناجا بیان کرد: مردم و دوستداران انقلاب و همه آن کسانی که به عظمت ایران افتخار می کنند، نیروی انتظامی به خصوص یگان ویژه را از صمیم قلب دوست دارند، چرا که این نیروی عظیم را حافظ آرامش و امنیت خود در همه شرایط می دانند.

رئیس پلیس ویژه کشور یادآور شد: تفاوت ما با سایر واحدهای انتظامی که در رابطه با تامین امنیت کشور مسئولیت دارند در این است که ما در شرایط بحرانی و خاص در صحنه ماموریت حاضر می شویم، این مهم موجب شده تا مسئولان توجه ویژه ای به یگان های ویژه ناجا داشته باشند.

سردار کرمی آمادگی و اقتدار نیروهای نظامی و انتظامی جمهوری اسلامی را مانند خاری در چشم دشمنان نظام اسلامی دانست و تصریح کرد: هر جا که دشمن در مقابل نیروهای امنیت آفرین ایران اسلامی مستأصل می شود، با استفاده از تبلیغات منفی و موضع گیری های چند جانبه علیه ایران سعی در ضعیف جلوه دادن این کشور دارد، این نشان از ترس و واهمه دشمنان در خصوص عظمت ایران اسلامی دارد؛ دشمنان بدانند هرگز نمی توانند در مقابل قدرت مردم و نیروهای نظامی و انتظامی ایران اسلامی ایستادگی کنند.

وی با اشاره به انتخابات پیش رو اظهار داشت: برای انتخابات پیش رو برنامه یک ماهه ویژه ای به تمام یگان های ویژه سراسر کشور ابلاغ شده است تا با آمادگی بیشتری در خصوص برقراری نظم و امنیت انتخابات ریاست جمهوری بتوانیم مشارکت داشته باشیم.

فرمانده یگان های ویژه ناجا ادامه داد: ان شاء الله با حضور پرشکوه و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو، بار دیگر قدرت و اقتدار نظام اسلامی به رخ دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی کشیده خواهد شد.

این مقام ارشد انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: رمز پیروزی ۴۱ سال گذشته وجود روحیه انقلابی در بین نیروهای مسلح ایران اسلامی است؛ به مردم اطمینان می دهیم که تا پای جان در راستای تامین امنیت داخلی کشور از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha