انسجام جبهه مقاومت باعث شکست‌پذیری دشمن شد

بیرجند - ایرنا - قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: انسجام در درون جبهه مقاومت و پیروزی‌های ملت فلسطین نشان داد که دشمن شکست‌پذیر است.

حجت الاسلام غلامحسین نوفرستی روز شنبه در تجمع مردمی حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در میدان قدس شهر بیرجند برگزار شد، افزود: استقرار اسراییل در فلسطین راهبرد کلان استکبار جهانی برای سلطه بر جهان اسلام است.

وی گفت: دشمنان برای مقابله با اسلام و کشورهای اسلامی با راهبرد کلان، اسراییل را مستقر کردند چون هدف از حضور رژیم صهیونیستی فقط حکومت در جغرافیای سیاسی محدود نبوده بلکه سلطه بر مسلمانان و کشورهای اسلامی است.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار داشت: براساس راهبرد دشمن که آینده را از آن خود می‌دانستند و برای سلطه بر جهان برنامه داشتند، امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری با همان راهبرد وسیع و کلان از ابتدای پیروی انقلاب اسلامی مسایل را مورد نظر داشتند و از اسراییل به عنوان غده سرطانی یاد کردند که جامعه بشریت را تهدید می‌کند.

وی افزود: عنوان روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برای زمینه‌سازی این راهبرد کلان است و ‌زمینه وحدت و انسجام امت اسلامی را محقق می‌کند.

حجت الاسلام نوفرستی گفت: شاید روزهای اول آنچه در پیام رسانه‌ها می‌دیدیم همراهی در حد شعار و همدلی بود اما به برکت خون شهدا و هدایت‌های پیامبرگونه امامین انقلاب، فرصت‌های بزرگی برای مسلمین رقم خورد.

وی افزود: آنها باور نمی‌کردند که حزب الله لبنان بدون پشتوانه دولت بتواند در جنگ‌ ۳۳ روزه که خیلی از کشورها، رژیم صهیونیستی را کمک می‌کردند، پیروز شود.

مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی تصریح کرد: در ۱۲ روز گذشته نیز صهیونیست‌ها مانده‌اند که چطور فلسطینی‌ها به توان موشکی دست یافتند و مراکز مهم آنها را در موشک باران مورد توجه قرار دادند که به دست و پا افتادند و به دنبال آتش بس هستند.

وی گفت: مقام معظم رهبری هم فرمودند چه ادامه جنایات و چه آتش بس، شکست صهیونیست‌ها را به دنبال دارد زیرا آبروی آنها در سطح جهان رفته است.

حجت الاسلام نوفرستی بیان کرد: راهبرد دشمن جوامع اسلامی است و داعش غده سرطانی دیگری بود که با انسجام امت اسلامی و شکل‌گیری گردان‌هایی از رزمندگان ایرانی، افغانستانی و پاکستانی شکست خورد؛ رزمندگان اسلام برای اعزام اشک ریختند و به دنبال پایان یافتن این غده سرطانی بودند.

وی گفت: شیعه و سنی، علوی و مسیحی همه و همه آمده بودند تا جلوی این غده سرطانی بایستند و در گردان‌هایی با زبان و مذهب مختلف برای دین اسلام جنگیدند که هنر اسلام و ولایت است.

امام جمعه موقت بیرجند افزود: این انسجام جبهه مقاومت را ایجاد کرد و آنجا که حق و پرچم هدایت باشد همه را جمع می‌کند، امروز همین جبهه مقاومت با موشک باران و تمام توان در مقابل دشمن ایستاد و این انسجام زمینه رعب و وحشت را در دشمن ایجاد کرد.

وی گفت: مقام معظم رهبری از مردم هر کشور می‌خواهند که از مسوولان خود این حق شرعی را مطالبه کنند و نمی‌شود در گوشه‌ای از کشورهای اسلامی خون جوانان مسلمان ریخته شود و ما بی‌تفاوت باشیم.

حجت الاسلام نوفرستی افزود: این انسجام جبهه مقاومت و پیروزی‌هایی که رزمندگان اسلام در یمن دارند در سطح بین‌المللی روشن است و این روند اقتدار را برای امت اسلامی به دنبال دارد.

وی با بیان اینکه انتخابات هم آزمون بزرگی است گفت: دشمنان تلاش می‌کنند روح ناامیدی را در جامعه بدمند که مردم با حضور حداکثری خود توطئه آنها را خنثی خواهد کرد.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار داشت: جبهه مقاومت به همراهی و کمک انسان‌های مجاهد نیاز دارد که در امتداد رهبری شجاع و با روحیه جهادی حاج قاسم گونه عمل کنند زیرا سردار سلیمانی همواره با شجاعت در مقابل دشمنان اشداء علی الکفار و در مقابل خانواده شهدا

رُحَماءُ بَینَهُم و متواضع بود.

اجتماع مردمی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی امروز با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، جمعی از مسوولان استان و قشرهای مختلف مردم در میدان قدس شهر بیرجند برگزار شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha