بنزما: بازی کنار «امباپه» آسان است

تهران- ایرنا- مهاجم فرانسوی تیم فوتبال رئال‌مادرید گفت: بازی در کنار کیلیان امباپه آسان است چرا که او استعداد بسیار زیادی دارد.

به گزارش ایرنا، دیدیه دشان سرمربی تیم ملی فرانسه فهرست ۲۶ نفره خود را برای تورنمنت به تعویق افتاده یورو ۲۰۲۰، اعلام کرد که در آن نام «کریم بنزما» پس از ۶ سال دیده شد. این یک سورپرایز برای هواداران تیم ملی فرانسه بود، چرا که مهاجم رئال‌مادرید از سال ۲۰۱۵ از تیم ملی کنار گذاشته شده بود. 

«کیلیان امباپه» پس از اعلام اسامی تیم ملی فرانسه، با انتشار پستی در فضای مجازی، خوشحالی خود را از دعوت بنزما نشان داد.

بنزما نیز پس از بازگشت خود به تیم ملی فرانسه در مصاحبه با اُنزه موندیال گفت: این واضح است که من در این روزها بازخورد زیادی از دعوت دوباره به تیم ملی داشته‌ام. 

وی در مورد همبازی شدنش با امباپه بیان کرد: بازی با او آسان است. درست است که کیلیان بازیکن جوانی است، اما استعداد بسیار زیادی دارد. من حرکات و نحوه بازی او را دوست دارم. حالا این به ما بستگی دارد که در زمین با همدیگر به خوبی کنار بیاییم. البته من تردیدی ندارم که این اتفاق به خوبی رخ می‌دهد. 

بنزما: بازی کنار «امباپه» آسان است

مهاجم رئال مادرید افزود: ما نباید تنها روی زوج بنزما و امباپه تمرکز کنیم. بازیکنان بسیار با استعدادی مانند آنتوان گریزمان، اولیویه ژیرود، پل پوگبا، عثمان دمبله، کینگزلی کومان و ویسام بن یدر در تیم هستند که می‌توانند به تیم کمک زیادی کنند. 

بنزما در خصوص حس خود از بازگشت به تیم ملی پس از ۶ سال گفت: این اتفاق چیزی فراتر از شاد بودن است و افتخار می‌کنم که می‌توانم دوباره برای فرانسه بازی کنم. من مدت زیادی منتظر بودم. همیشه تلاش خودم را انجام دادم و هرگز تسلیم نشدم. هیچوقت این کار راه رها نکردم و در پایان، دعوتم به تیم ملی یک پاداش برای آن سختی‌ها بود.

وی اضافه کرد: بسیار خوشحالم. نمی‌توانم بیش از این صبر کنم. فرانسه بازیکنان فوق‌العاده‌ای دارد و من هم می‌خواهم کنار آن‌ها بازی کنم. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha