۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۲۰:۵۷
کد خبرنگار: 2837
کد خبر: 84338098
۰ نفر

برچسب‌ها

تیم‌های برتر مرحله نهایی رقابت های ۲نفره تنیس جهانی شیراز مشخص شدند

شیراز-ایرنا- مرحله نیمه نهایی رقابت‌های تنیس ۲ نفره تور جهانی شیراز با تعیین تیم‌های برتر برای شرکت در مرحله نهایی مشخص شد.

به گزارش ایرنا ، این رقابت ها که عصر جمعه در باشگاه فیو چرز شیراز برگزار شد سه تیم از کشورمان در بخش دختران و پسران به مرحله نهایی راه یافتند.

در بخش پسران تیم آریو جوادی و کسری رحمانی از ایران  برابر تیم یوستین بلا از رومانی و دیمیتری دولژنکف از روسیه ۲ بر یک  شکست خورد و عنوان سوم مشترک را کسب کردند ، تنیس بازان رومانی و روسیه هم فینالیست شدند.

همچنین تیم کیان سانتینو از آلمان و علی یزدانی ایران برابر تیم ترکیه با نتیجه ۲ بر یک  به برتری رسیدند و راهی فینال شدند.

بدین ترتیب تنیس بازان ایران، رومانی، روسیه و آلمان  برگزار کننده مرحله نهایی ۲ نفره در بخش پسران هستند.

در بخش ۲نفره دختران نیز ماندگار فرزامی و ثنا گرکانی برابر تیم ترکیه ۲ بر یک  پیروز شدند و گام به مسابقات نهایی گذاشتند.

همچنین تیم درسا چراغی و مشکات الزهرا صفی مقابل تیم ترکیه ۲ بر صفر  به برتری رسید ند تا چهره دیگر تیم  فینالیست مشخص شود، تیم ترکیه نیز عنوان مشترک سوم کسب کرد.

مرحله نهایی این مسابقات یکم خرداد ماه در شیراز برگزار می شود.

در جدول اصلی بازی ها و در بخش پسران‌، ۳۲ تنیسور از کشورهای ایران، ترکیه، آلمان ، روسیه ، دانمارک و رومانی و در بخش دختران تنیسورهایی از کشورهای ایران، ترکیه و بلژیک‌ حضور دارند.

کشورهای ایران ، ترکیه ،آلمان ،روسیه ،دانمارک ، رومانی و بلژیک در این مسابقات شرکت دارندو در ۲ بخش انفرادی و ۲ نفره با هم پیکار می کنند.

این مسابقات از ۲۵ اردیبهشت ماه به میزبانی مجموعه ورزشی فیوچرز شیراز آغاز شد و تا یکم خرداد ماه ادامه دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha