تنیس بازان ایران و ترکیه راهی مرحله نهایی پیکارهای جهانی شیراز شدند

شیراز-ایرنا- مرحله نیمه نهایی رقابت های انفرادی  تور جهانی تنیس زیر ۱۸ سال در شیراز پایان یافت و تنیس بازان ایران و ترکیه دربخش پسران و دختران به مرحله نهایی راه یافتند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مرحله نیمه نهایی جمعه در باشگاه فیوچرز شیراز برگزار شد و در بخش پسران کسری رحمانی از ایران با نتیجه ۶ بر سه و ۶بر  ۲ مقابل ایستین بلا از رومانی به برتری رسید و به فینال این بازی ها راه یافت.

همچنین باران سویلر از ترکیه مقابل علی یزدانی  با نتایج ۶ بر سه و هفت بر ۶  پیروز شد و به عنوان دیگر فینالیست خود را معرفی کرد.

بدین ترتیب در دیدار فینال  پسران که یکم خرداد ماه برگزار می شود، باران سویلر اهل ترکیه به مصاف کسری رحمانی از ایران می رود تا تکلیف قهرمان این دوره در بخش پسران مشخص شود.

همچنین در بخش‌دختران مشکات زهرا صفی از ایران از سد هموطنش ماندگار فرزانی با نتایج ۶ برصفر و ۶ بر ۲  گذشت و به فینال راه یافت و  پولات از کشور ترکیه مقابل پرنیا رکن آبادی از ایران  به برتری رسید و راهی مرحله نهایی شد.

بدین ترتیب مشکات زهرا صفی از ایران و پولات از کشور ترکیه برگزار کننده دیدار نهایی برای تعیین مقام قهرمانی در بخش انفرادی دختران هستند.

رقابت های ۲نفره این مسابقات هم اینک در مرحله نیمه نهایی در شیراز در حال برگزاری است.

در جدول اصلی بازی ها و در بخش پسران‌، ۳۲ تنیسور از کشورهای ایران، ترکیه، آلمان ، روسیه ، دانمارک و رومانی و در بخش دختران تنیسورهایی از کشورهای ایران، ترکیه و بلژیک‌ حضور دارند.

کشورهای ایران ، ترکیه ،آلمان ،روسیه ،دانمارک ، رومانی و بلژیک در این مسابقات شرکت دارندو در ۲ بخش انفرادی و ۲ نفره با هم پیکار می کنند.

این مسابقات از ۲۵ اردیبهشت ماه به میزبانی مجموعه ورزشی فیوچرز شیراز آغاز شد و تا یکم خرداد ماه ادامه دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha