استاندار قزوین از آزمون تبدیل وضعیت شهرداری‌های استان بازدید کرد

قزوین – ایرنا – هدایت الله جمالی پور روز جمعه از محل و نحوه برگزاری آزمون تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شهرداری‌های استان بازدید کرد.

به گزارش ایرنا در این بازدید علی فرخزاد معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و مصطفی صالحی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها نیز استاندار قزوین را همراهی می کردند.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری قزوین در مورد این آزمون، گفت: ۸۰۹ داوطلب از کل شهرداری های استان در این آزمون شرکت کردند که ۷۱۰ نفر از آنها در شهرداری قزوین و ۹۹ نفر دیگر در سایر شهرداریها با تبدیل وضعیت ادامه کار خواهند داد.

صالحی گفت:۱۰ درصد از پست های مصوب سازمانی به داوطلبانی که دارای مدرک تحصیلی مرتبط هستند و شرایط احراز را با بیشترین امتیاز کسب کرده اند، تفویض خواهد شد.

وی افزود:این آزمون در راستای ساماندهی نیروی انسانی متخصص و متعهد در شهرداری ها و بر اساس مجوز سازمان اداری و استخدامی کشور برگزار شده است.

این مسوول گفت: آزمون تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شهرداری‌های استان با رعایت تمامی دستورالعمل های بهداشتی مقابله با کرونا برگزار شده است و داوطلبان همراه با ماسک، مواد ضدعفونی کننده و خودکار شخصی در جلسه حضور یافته اند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha