۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۷:۱۹
کد خبرنگار: 2837
کد خبر: 84337307
۰ نفر

برچسب‌ها

۸ تنیس باز به مرحله نیمه نهایی تور جهانی شیراز راه یافتند

شیراز-ایرنا- مرحله یک چهارم  نهایی رقابت های انفرادی تور تنیس جهانی زیر ۱۸ سال در شیراز پایان یافت و هشت تنیس باز به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، این رقابت ها که پنجشنبه در باشگاه فیوچرز شیراز برگزار شد در بخش انفرادی پسران ، بلیا از روسیه با نتیجه  ۲ بر صفر مقابل اوزونل از ترکیه به برتری دست یافت .

همچنین علی یزدانی با نتیجه ۲ برصفر دیمیتری دولژنگو از روسیه را شکست داد، کسری رحمانی برابر سامیار الیاسی با نتیجه ۲ بر صفر پیروز شد، و باران سویلر از ترکیه هم ۲ بر صفر محمدپارسا افسری  از ایران را از پیش رو برداشت.

در بخش دختران نیز ماندگار فرزامی با نتیجه  ۲ بر صفر ثنا گرکانی را مغلوب کرد، سوده اینجه  از ترکیه با نتیجه ۶ بر صفر و ۶ بر صفر مقابل پرنیا رکن آبادی از ایران تن به شکست داد ، مشکات الزهرا صفی  با نتیجه  ۶ بر چهار و ۶ بر یک مقابل  ادا نومانگلو از  ترکیه پیروز شد و  مهرانه ظهوریان از ایران برابر دیده  پلات از ترکیه با نتیجه  ۶ بر چهار و ۶ بر چهار مغلوب شد.

مرحله نیمه نهایی در بخش انفرادی این مسابقات جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه در شیراز بر گزار تا تکلیف فینالیست ها مشخص شود.

در جدول اصلی بازیها و در بخش پسران‌، ۳۲ تنیسور از کشورهای ایران، ترکیه، آلمان ، روسیه ، دانمارک و رومانی و در بخش دختران تنیسورهایی از کشورهای ایران، ترکیه و بلژیک‌ حضور دارند.

کشورهای ایران ، ترکیه ،آلمان ،روسیه ،دانمارک ، رومانی و بلژیک در این مسابقات شرکت دارندو در ۲ بخش انفرادی و ۲ نفره با هم پیکار می کنند.

این مسابقات از ۲۵ اردیبهشت ماه به میزبانی مجموعه ورزشی فیوچرز شیراز و با حمایت شرکت تیپاکس آغاز شد و تا یکم خرداد ماه ادامه دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha