۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۵:۳۳
کد خبرنگار: 1200
کد خبر: 84337284
۰ نفر

برچسب‌ها

کاربران صرافی «کریپتولند» به سایت گرداب مراجعه کنند

تهران - ایرنا - معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا اعلام کرد: با توجه به دستگیری مدیران مختلف صرافی «کریپتولند» به اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور؛ مالباختگان این صرافی می توانند مدارک و ادعای خود را در خصوص میزان سرمایه از دست رفته؛ به سایت گرداب ارائه کنند.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ رامین پاشایی از دستگیری متهم اصلی پرونده به نام «س. الف» و سایر اعضای این باند سازمان یافته به اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور با دستور دادسرای ویژه جرایم اقتصادی خبر داد.

وی اظهار داشت: همه اعضای این صرافی می توانند مدارک و ادعاهای خود را در مورد میزان سرمایه موجود در این صرافی با مراجعه به سایت gerdab.ir/fa/forms/5  به منظور بررسی و رسیدگی ثبت کنند.

معاون اجتماعی پلیس فتا با هشدار به کاربران و متقاضیان سرمایه گذاری در بازار رمز ارزها و بورس ارزهای خارجی در خصوص عواقب کلاهبرداری های این حوزه هشدار داد.

سرهنگ پاشایی از مردم خواست: در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مراجعه به سایت پلیس فتا به آدرس https:‎//www.cyberpolice.ir یا با شماره تماس 096380 از خدمات مشاوره ای و راهنمایی های همکاران پلیس سایبری در سراسر کشور بهره مند شوند.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha