۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۵:۱۹
کد خبرنگار: 3110
کد خبر: 84337189
۰ نفر

برچسب‌ها

محموله ۲۵ تنی نهاده دامی قاچاق در ایلام کشف شد

ایلام - ایرنا - فرمانده انتظامی ایلام گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی ۲۵ تن نهاده دامی قاچاق و خارج از شبکه توزیع به ارزش بیش از پنج میلیارد ریال در این استان کشف شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ایلام، سردار دلاور القاصی مهر روز پنج شنبه اظهار داشت: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی در پی رصد و اشراف اطلاعاتی مبنی بر فعالیت شخصی سودجو در زمینه دپو و نگه داری نهاده دامی قاچاق به صورت غیرمجاز و متعاقبا فروش با قیمت آزاد و راه اندازی بازار سیاه، رسیدگی به این موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی یادآور شد: با رصد و بررسی های پلیسی محل دپو و فعالیت این فرد سودجو در یکی از شهرستان های  استان شناسایی و مشخص شد.

فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه پس از هماهنگی با مرجع قضایی در بازرسی از محل این انبار ۲۵ تن نهاده دامی غیر مجاز کشف شد، افزود: در این راستا یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

سردار القاصی مهر با بیان اینکه ارزش ریالی این محموله توسط کارشناسان مربوطه پنج میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال برآورد شده است، گفت: مردم هرگونه فعالیت مجرمانه افراد سود جو و فرصت طلب را از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰ به مدافعان امنیت اقتصادی در استان اطلاع دهند.

توقیف ۶ خودروی حامل غیر مجاز محصولات کشاورزی در دره شهر 

فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر از توقیف ۶ خودروی حامل بار غیر مجاز محصولات کشاورزی در این شهرستان خبر داد. 

سرهنگ محمدزمان بیگی روز پنج شنبه اظهار داشت: با توجه به خشکسالی و کمبود محصولات کشاورزی برای دامداران سطح شهرستان، با هماهنگی مرجع قضائی تشدید اقدامات کنترلی مبنی بر عدم خروج این محصولات به خارج از شهرستان در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود :طی شبانه روز گذشته با تلاش ماموران کلانتری مرکزی شهرستان و ماموران پلیس راه  تعداد ۶ دستگاه خودروی حامل بار محصولات کشاورزی متوقف و ضمن انجام اقدامات قانونی، این خودروها تحویل پارکینگ شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر تصریح کرد: هرگونه نقل و انتقال محصولات کشاورزی بدون مجوزهای قانونی ممنوع بوده و پلیس نسبت به توقیف خودروهای حامل محصولات بدون مجوز اقدام می کند. 

سرهنگ بیگی از مردم خواست: چنانچه با فعالیت غیر قانونی این دسته از افراد مواجهه شدند، بلافاصله از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ موضوع را با پلیس در میان بگذارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha