۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۳۸
کد خبرنگار: 2837
کد خبر: 84336926
۰ نفر

برچسب‌ها

درخشش دختران ایرانی در رقابت‌های تنیس جهانی شیراز

شیراز-ایرنا-  در پنجمین روز از رقابت های تنیس جهانی زیر۱۸ سال که در شیراز در حال بر گزاری است با درخشش دختران ایرانی همراه بود.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، در بخش دختران که پنجشنبه در باشگاه فیوچرز شیراز برگزار شد، مشکات الزهرا صفی با نتیجه ۶ بر ۲ و ۶ بر چهار از سد نازلی ساکا از ترکیه گذشت و به مرحله بعد راه یافت.

همچنین ادا نومانوقلو تنیس باز اهل ترکیه با نتیجه ۲ بر یک ، نیلی عطفی از ایران را مغلوب کرد، ماندگار فرزامی از ایران در یک بازی سنگین و فشرده با نتیجه ۶ بر چهار و هفت بر پنج مقابل ملیسا اوگور از ترکیه به برتری دست یافت.

در دیگر بازی های برگزار شده، پرنیا رکن آبادی از ایران  با نتیجه ۶ بر ۲ و ۶ بر ۲ از سد هموطنش نسترن چوبینه گذشت ، سوده اینجه ترکیه ای با نتیجه ۶ بر ۲ و ۶ بر سه ، کمند افشارزاده از ایران را شکست داد.

همچنین آنتیا مهره کش از ایران با نتیجه ۶ بر چهار و ۶ بر یک مقابل پولات، تنیس باز ترکیه مغلوب شد و مهرانه ظهوریان از ایران با نتیجه ۶ بر ۲ و ۷ بر پنج لولا دکو تنیسور بلژیکی  را از دور مسابقات حذف کرد.

در جدول اصلی بازی ها و در بخش پسران‌، ۳۲ تنیسور از کشورهای ایران، ترکیه، آلمان ، روسیه ، دانمارک و رومانی و در بخش دختران تنیسورهایی از کشورهای ایران، ترکیه و بلژیک‌ حضور دارند.

کشورهای ایران ، ترکیه ،آلمان ،روسیه ،دانمارک ، رومانی و بلژیک در این مسابقات شرکت دارندو در ۲ بخش انفرادی و ۲ نفره با هم پیکار می کنند.

این مسابقات از ۲۵ اردیبهشت ماه به میزبانی مجموعه ورزشی فیوچرز شیراز و با حمایت شرکت تیپاکس آغاز شد و تا یکم خرداد ماه ادامه دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha