تغییر ساعت کاری ادارات خراسان جنوبی لغو شد

بیرجند - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان جنوبی از لغو تغییر ساعت کاری ادارات استان در فصل گرما خبر داد و گفت: مصوبه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان مبنی بر تغییر ساعت کاری ادارات استان در فصل گرما تا اطلاع ثانوی لغو شد.

محمد حسینی روز پنجشنبه اعلام کرد: با توجه به اعلام وزارت کشور درخصوص لزوم یکنواختی ساعت کاری ادارات استان‌ها در سراسر کشور، مصوبه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان از دستور کار خارج شد و بر همین اساس شروع و خاتمه ساعت کاری ادارات استان مطابق روال معمول خواهد بود.

وی افزود: ساعت رسمی کار ادارات از روز شنبه تا چهارشنبه ۷ و ۳۰ دقیقه تا ۱۴ و ۳۰ دقیقه و در روزهای پنجشنبه ۷ و ۳۰ دقیقه تا ۱۳ و ۳۰ دقیقه است.

معاون استاندار خراسان جنوبی توجه به دستورالعمل‌ها و پیشنهادات ابلاغی قبلی در راستای کاهش مصرف برق را با توجه به افزایش دما ضروری دانست و گفت: این بخشنامه به تمامی دستگاه‌های اجرایی، نهادها، شرکت‌های دولتی، بانک‌ها، موسسات عمومی غیردولتی و شهرداری‌های استان ابلاغ شده و لازم‌الاجراست.

در اولین نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان در سال ۱۴۰۰ و بنا به پیشنهاد شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی در راستای مدیریت مصرف انرژی در فصل گرما، مقرر شد ساعت کاری ادارات استان تغییر کند که براساس این بخشنامه تا اطلاع بعدی تغییری در ساعت کاری ایجاد نخواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha