حاشیه بازی تیم‌های فوتبال قشقایی شیراز و فولاد خوزستان

شیراز-ایرنا- دیدار تیم های فوتبال قشقایی شیراز و فولاد خوزستان در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های فوتبال جام حذفی حاشیه هایی به دنبال داشت از آن جمله: ناظر این دیدار پس از پایان بازی به خبرنگاران گفت: رفتار مربیان فولاد را به فدراسیون گزارش می‌کنم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، این بازی شامگاه چهارشنبه در ورزشگاه پارس شیراز برگزار شد که تیم فولاد با نتیجه ۲ بر یک از سد تیم قشقایی گذشت.  

پس از پایان بازی جواد نکونام سرمربی تیم  و هیچ کدام از دستیاران در حالی که خبرنگاران در سالن کنفرانس منتظر آنها بودند، حاضر به مصاحبه نشدند.

پس از به ثمر رسیدن گل تیم قشقایی در دقیقه ۱۸ تنش ها بین مربیان دو تیم آغاز شد که با دخالت دست اندرکاران برگزاری بازی، غائله پایان یافت.

شروین بزرگ مهاجم تیم فولاد پس از به ثمر رساندن گل دوم، به سمت نیمکت قشقایی رفت و باعث واکنش تیم مقابل و ایجاد جنجال طی چند دقیقه شد.

سید محمد علوی سرپرست تیم فولاد و بازیکن سابق تیم ملی، در پاسخ به پرسش خبرنگاران که چرا هیچ یک از مربیان حاضر به مصاحبه نشدند، پاسخی نداد و حتی عذرخواهی هم نکرد.

شاگردان داریوش هرمزی سر مربی تیم قشقایی نیمه نخست این بازی را با گل دقیقه ۱۸ محمد خادمی از حریفش پیش افتادند اما در نیمه دوم با دریافت ۲ گل از سوی شروین بزرگ مهاجم تیم فولاد، شکست را پذیرا شدند.

 تیم قشقایی شیراز که در سال ۹۵ با شکست دادن تیم پرسپولیس تهران شگفتی ساز جام حذفی شد این بار در مقابل یک تیم لیگ برتری  از دور مسابقات حذفی کنار رفت.

تیم قشقایی شیراز در رقابت های فوتبال دسته یک با ۲۴ امتیاز در جایگاه شانزدهم است و تیم فولاد هم در لیگ برتر با ۳۰ امتیاز در مکان ششم جدول قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha