پروژه‌های حوزه راه هرسین با سرعت بیشتری تکمیل می‌شوند

کرمانشاه - ایرنا - فرماندار هرسین گفت: با تلاش و پیگیری‌های فراوان، پروژه‌های حوزه راه این شهرستان تکمیل و به سمت پیشرفت ۱۰۰ درصدی در حرکت هستند.

به گزارش ایرنا، عبادالله کنجوریان روز چهارشنبه در جلسه‌ای که به منظور بررسی مشکلات حوزه راه این شهرستان برگزار شد به بیان اهمیت تکمیل پروژه‌های حوزه راه در جهت افزایش ایمنی در تردد خودروها و همچنین کاهش تصادفات پرداخت.
وی افزود: زیر گذرهای بابازید، پریوه، چهر و پل دوم گاماسیاب از جمله پروژه‌هایی هستند که اتمام آنها بسیار حائز اهمیت است و باید به سرعت تکمیل شوند.
نیوجرسی گذاری در مسیر پلیس راه به هرسین از جمله کارهایی بود که کنجوریان بر ادامه آن تاکید کرد.
فرماندار هرسین‌ به همراه مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه و جمعی از مسوولین همچنین از پروژه‌های یاد شده بازدید کرده و در جریان اقدامات انجام شده قرار گرفتند.
کنجوریان در حاشیه بازدید از این طرح‌ها یادآور شد: وجود معارضین محلی و ایجاد تاسیسات در اطراف زیر گذر چهر باعث توقف عملیات اجرایی این پروژه مهم شده است.
فرماندار هرسین تاکید کرد: به منظور رفع مشکلات زیر گذر چهر بزودی جلسه‌ای با حضور معارضین و کارشناسان ادارات کل مخابرات و گاز در فرمانداری برگزار می‌شود.
وی گفت: زیر ساخت های لازم به منظور ساخت دیواره و آسفالت زیر گذر بابازید - پریوه فراهم است و بر اساس مصوبات، علاوه بر تکمیل این پروژه ادامه نیوجرسی گذاری از پلیس راه تا هرسین می بایست توسط پیمانکار تا ۲ ماه آینده انجام شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha