طلاب حوزه علمیه پاکدشت در حمایت از مردم فلسطین تجمع کردند

تهران- ایرنا- ده‌ها نفر از طلاب حوزه علمیه پاکدشت روز چهارشنبه در دفاع از مردم مظلوم فلسطین و محکوم کردن جنایات رژیم اشغالگر قدس، تجمع کردند.

به گزارش ایرنا، جمعی از روحانیان و طلاب علوم دینی پاکدشت با تعطیلی کلاس‌های درس و تجمع در فضای باز مدرسه علمیه ، جنایات اخیر رژیم اشغالگر قدس علیه ملت مظلوم فلسطین را محکوم کردند.

فرمانده سپاه شهرستان پاکدشت در حاشیه این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت: یکی از مهمترین مسائل مهم و اصول اصلی دین مبین اسلام که در دیدگاه حضرت علی(ع) نمایان است، دفاع از مظلوم و دشمنی با ظالم است.

سرهنگ پاسدار رضا امجدی افزود: این تفکر باعث شد تا به محض پیروزی انقلاب اسلامی و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی، امام راحل راهبرد مقابله با رژیم اشغالگر قدس را در دستور کار نظام قرار دهد و امروز این تفکر نه فقط در جهان اسلام که در تمامی آزادیخواهان جهان و حتی از بدنه یهودیان عالم‌گیر شده و تا نابودی غده سرطانی اسرائیل ادامه خواهد داشت.

وی گفت: اتفاقات امروز فلسطین در مسیر راهبرد رهبر معظم انقلاب است که رژیم اشغالگر قدس 25 سال آینده را نخواهد دید.

وی اظهار داشت: اسرائیلی که در جنگ شش روزه کشورهای اسلامی را زمین‌گیر کرد امروز در مقابله با حزب الله و حماس تاب مقاومت را ندارد، نشان از افول این رژیم حتی پیش از وعده رهبر معظم انقلاب است.

فرمانده سپاه پاکدشت افزود: امروز شاهدیم که نیروهای مقاومت و حماس، سرزمین‌های اشغالی را هدف قرار داده و این سرزمین را برای اراذل و اوباش اشغال کننده ناامن کرده اند.

وی گفت: هرچند که در جریان تهاجم رژیم اشغالگر قدس، به نوار غزه تعداد زیادی از مردم مظلوم فلسطین به شهادت رسیدند ولی مقاومت هزینه دارد و قطعا هزینه سازش، بیشتر از مقاومت است.
امجدی تصریح کرد: امروز ملت‌های مسلمان با شناخت کامل از خیانت سردمداران خود، به مقابله با ظلم و ستم شتافتنه و خط عادی سازی رابطه با اسرائیل را در هم شکستند.

در پایان این تجمع، طلاب با قرائت بیانیه، خواستار اتحاد جهان اسلام در مقابله با رژیم صهیونیستی شدند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha