۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۵:۳۳
کد خبرنگار: 2837
کد خبر: 84335163
۰ نفر

برچسب‌ها

تنیس بازان ایران، روسیه، ترکیه و رومانی در شیراز، حریفان را شکست دادند

شیراز-ایرنا-  مرحله دوم از پنجمین روز رقابت های تور جهانی تنیس جوانان زیر ۱۸ سال در سطح چهار با برتری تنیس بازان ایران، ترکیه  روسیه  و رومانی در شیراز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در بخش پسران که چهارشنبه برگزار شد در نخستین دیدار  علی یزدانی از ایران با نتیجه  ۶ بر سه و ۶ بر ۲ در ۲ ست پیاپی از  سد آحمت آباتای از ترکیه گذشت.

همچنین، دمیتری دولژنگو از روسیه با نتیجه ۶ بر صفر و ۶ بر یک حریف ترکیه ای را مغلوب کرد، باران سویلر از ترکیه  با نتیجه ۶ بر صفر و ۶ برصفر  آریو جوادی از ایران را از پیش رو برداشت و بلیا آستین هم از رومانی با نتیجه ۲بر یک تنیس باز ترکیه ای را شکست داد .

در جدول اصلی بازیها و در بخش پسران‌، ۳۲ تنیسور از کشورهای ایران، ترکیه، آلمان ، روسیه ، دانمارک و رومانی و در بخش دختران تنیسورهایی از کشورهای ایران، ترکیه و بلژیک‌ حضور دارند.

کشورهای رومانی، ترکیه ، فرانسه،آلمان، روسیه، دانمارک ، انگلستان ، بلژیک و ایران  در این رقابت ها که به صورت انفرادی و ۲ نفره بر گزار می شود، شرکت دارند.

این مسابقات از ۲۵ اردیبهشت ماه به میزبانی مجموعه ورزشی فیوچرز شیراز و با حمایت شرکت تیپاکس آغاز و تا یکم خرداد ماه ادامه دارد .

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha