سفرهای شهرستانی استاندار زمینه توسعه خراسان رضوی را فراهم کرده است

سبزوار- ایرنا- فرماندار خوشاب گفت: سفرهای شهرستانی استاندار خراسان رضوی علاوه بر ایجاد امید در دل مردم زمینه توسعه و رشد مناطق مختلف استان را فراهم کرده است.

امان الله خدمتگزار روز چهارشنبه پس از سفر روز گذشته استاندار خراسان رضوی به خوشاب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در کارگروه تسهیل و رفع موانع واحدهای تولیدی و صنعتی برنامه های خوبی برای این شهرستان به تصویب رسید.

وی با اشاره به ۵۰ مصوبه سفر استاندار در بخش‌های مختلف روستایی، شهری، راه سازی، آب و فاضلاب، کمک به محرومان و حوزه شهرداری‌ها اضافه کرد: اجرای تمامی این مصوبات زمان بندی شده است.

فرماندار خوشاب گفت: کمیته‌ای در استانداری برای پیگیری مصوبات سفرهای شهرستانی راه اندازی شده است که بر مبنای آن گزارش هفتگی از فرمانداری ها دریافت و پس از پیگیری از طریق معاونت عمرانی استانداری و ادارات کل نتایج به اطلاع مردم می رسد.

خدمتگزار افزود: ملاقات مردمی استاندار و بازدید وی از مناطق شهری و روستایی شهرستان خوشاب نتایج پرباری داشت و در حوزه رسیدگی به مشکلات مردمی دستوراتی صادر شد که در سالهای اخیر بی سابقه بوده است.

وی ادامه داد: در بازدید استاندار خراسان رضوی از ۲ روستای ترخاص و ینگ به خانواده‌های محروم کمک هایی شد و همچنین سرانه سهمیه آرد این شهرستان از ۶ کیلو به هشت کیلوگرم افزایش یافت.

فرماندار خوشاب گفت: همچنین در بازدید استاندار از طرح‌های عمرانی شهرداری سلطان آباد از جمله پروژه های کمربند شهری، پارک بزرگ گردشگری و یادمان شهدای گمنام بر شتاب بخشی اجرای این طرحها تاکید شد.

استاندار خراسان رضوی در ادامه سفر خود به شهرستان‌های این استان عصر روز گذشته وارد شهرستان خوشاب شده بود.

محمد صادق معتمدیان طی سفر یک روزه خود به خوشاب از شهرهای نوده انقلاب، مشکان و سلطان آباد و ۲ منطقه روستایی این شهرستان دیدن و با مردم و مسوولان گفت و گو کرد.

دیدار با خانواده های معظم شهدا، ملاقات‌های مردمی و نشست جمع‌بندی از دیگر برنامه های سفر استاندار خراسان رضوی در خوشاب بود.

سلطان آباد مرکز شهرستان ۳۸ هزار نفری خوشاب در فاصله ۱۷۵ کیلومتری غرب مشهد واقع است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha